تندرستی

رایزنی برخی اعضای هیئت اجرایی برای کارشناس خبره شدن! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، نشست اعضای کمیته ملی المپیک و کمیته اجرایی کمیته ملی المپیک در شرایطی روز یکشنبه برگزار می شود که حداکثر معرفی 5 نفر از کارشناسان عضو مجمع این کمیته خواهد بود. مهم و شاید تنها دستورالعمل

انتصاب کارشناسان از این جهت حائز اهمیت است که این افراد می توانند به عنوان اعضای رای دهنده در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک حاضر شوند و حتی کاندیدای یکی از کرسی های کمیته مدیریت و اجرایی باشند. در واقع این سوال بهترین راه برای افرادی است که به دلایلی مانند بازنشستگی یا اتمام یک دوره نه در هیچ فدراسیونی صلاحیت دارند و نه برای نماینده و در مجمع کمیته ملی المپیک نیستند.

همین موضوع باعث شد تا با رایزنی برخی از اعضای کمیته اجرایی کمیته ملی المپیک موافقت رئیس این کمیته برای معرفی خود به عنوان کارشناس جلب شود. افرادی مانند مجید شعیشته، مجید کیهانی، سید عبدی افتخاری و علی دادگر که در حال حاضر اعضای کمیته اجرایی هستند، امروز در جلسه کمیته ملی المپیک حضور یافتند و با سید صالح امیری صحبت کردند تا با توجه به اینکه نمی توانند کاندیدا شوند، موافقت او را برای کارشناس شدن بگیرند. در انتخابات آتی چون پست ریاست جمهوری را در ائتلاف ها ندارند.

البته مشخص نیست نتیجه رایزنی ها و مذاکرات چه تاثیری بر جلسه روز یکشنبه هیات اجرایی و نتیجه آن خواهد داشت اما ممکن است نهایی شدن کارشناسان حرفه ای را به تاخیر بیندازد.

بر اساس اساسنامه کمیته ملی المپیک 5 نفر از اعضای مجمع این کمیته کارشناس هستند. این کارشناسان به پیشنهاد رئیس کمیسیون و تصویب هیأت اجرایی تعیین می شوند.

جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از ساعت 10 صبح روز یکشنبه آغاز می شود.

دکمه بازگشت به بالا