تندرستی

ربیعی: شرمنده مردم نیستیم – اخبار ما

سرمربی مس رفسنجان پس از تساوی تیمش مقابل آلومینیوم گفت: از بازی خوبی که انجام می دهیم شرمنده نیستیم.

به گزارش اخبار ما، مس رفسنجان در هفته چهارم و در خانه با تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم اراک متوقف شد. محمد ربیعی سرمربی مسا پس از این بازی گفت: به تیم آلومینیوم اراک و تیم ما خسته نباشید می گویم. بازی کاملا یک طرفه و روانی را از تیم خود شاهد بودیم. همچنین فرصت های بی شماری ایجاد کرده ایم. برای من طبیعی نیست که با این همه موقعیت گل نزنم. دو بار به تیرک زدیم. 23 بار وارد محوطه جریمه حریف شدیم اما بازی را نبردیم.

وی با بیان اینکه از این نتیجه ناراحت نشدم، گفت: وظیفه ما این است که موقعیت های بیشتری ایجاد کنیم و به حریف فرصت ندهیم. فکر نکنم حامد لک امروز افتاد. شاید در ضربات آخر بی دقت بودیم. چند ضربه خوب زدیم که تبدیل به گل نشد. از روند کیفی تیم راضی هستم. وقتی کارهای فنی خود را به خوبی انجام دهید، بدشانسی به هر حال به پایان می رسد. در دو سال اخیر در ابتدای فصل گل های کمی داشتیم. دو سال پیش تا هفته پنجم گل نزدیم، اما در این حد موقعیت ایجاد نکردیم. الان فرصت داریم اما گل نمی زنیم. امیدوارم مهاجمان موفق به گلزنی شوند. من نمی توانم تیمم را مقصر بدانم. آلومینیوم در آخرین لحظات 6-4 بازی کرد. او با 10 نفر دفاع کرد. با این حال دو بار موفق شدیم موقعیت ایجاد کنیم.

سرمربی مس رفسنجان خاطرنشان کرد: شاید این قسمت من را آزار می دهد که مستحق سه امتیاز مقابل آلومینیوم، نساجی و گل گهر بودیم، اما از طرفی فکر می کنم گل نساجی آفساید بود و اگر آن گل را حساب نکنیم، می بینیم. در چهار بازی هدف داریم، نیستیم فوتبال خوبی بازی می کنیم که به فلسفه من نزدیک است و انشالله روز خوب ما فرا خواهد رسید.

ربیعی درباره عملکرد تعویضی هایش در این بازی گفت: در بازی با ذوب آهن آقای جعفری را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. تیموری هم در تمرین دو روز پیش مصدوم شد. این فضا برای کریم زاده، ترکمان و منصوری بود تا خوب بازی کنند. آنها در دو سوم بازی خوب بازی کردند، اما در 20 دقیقه آخر غیر فعال بودند. آنها کار خود را به خوبی انجام دادند. 18 شوت به سمت دروازه داشتیم. در همه آمارها خوب هستیم اما گلزنی نمی کنیم. از اجرای امید لطیفی و ماشا راضی نبودم. انتظار داشتم بازیکنان تعویضی در بازی بهتر عمل کنند. دلیلش هم دفاع کاملا فشرده حریف بود. در هر صورت شرایط این گونه است اما من از بازیکنانم راضی هستم.

وی درباره حضور تماشاگران تیمش در این دیدار گفت: واقعا از آنها تشکر می کنم. مخاطب قلب تیم ماست. امیدوارم در مسابقات بعدی هم از تیم خوب مسا رفسنجان حمایت کنند. من نباید از تیمم تعریف کنم، اما اگر عملکرد و کیفیت تیم ما شایسته تقدیر است، لطفا این کار را بکنید. این ناعادلانه است که بیشتر فوتبال با نتایج سنجیده می شود. سه بازی آخر را شایسته بردیم. این سن خواهد آمد. چیزی که باید نگرانش باشم این است که برنامه های تاکتیکی من توسط تیم اجرا نمی شود و به تیم حریف فضای زیادی می دهیم. وقتی با یک روند خوب جلو می رویم، فکر می کنم نباید نگران باشیم و با امید جلو برویم. ماهیت و قانون فوتبال این است که اگر از موقعیت های خود استفاده نکنید، می توانید گل بزنید. فوتبال می تواند ظالمانه باشد. ما مردم شرمنده نیستیم. متاسفیم که پیروزی را تقدیم نکردیم. انشاالله در بازی بعدی خوشحالشان کنیم. بازیکنان ما 26 روز است که خانواده خود را ندیده اند. مردم واقعاً با بازیکنان و تیم ما مهربان هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا