تندرستی

رسمی: کاپیتان استقلال به فولاد پیوست/عکس

واریا غفوری که پس از کنار گذاشته شدن توسط استقلال مورد توجه فولاد قرار گرفت، پس از مذاکرات طولانی با مدیران این باشگاه به جمع شاگردان نکونما پیوست.

غفوری 34 ساله که پیش از این تصویر حضورش در تمرینات فولاد منتشر شده بود، در حالی که در اردوی ترکی شاگردان نکونام حضور داشت به این تیم پیوست اما در نهایت مذاکراتش با این تیم به پایان رسید و او قرارداد امضا کرد.

نکته مهم این است که حمیدرضا گرشاسبی دلیل تاخیر در انتقال واریا را «مذاکره بر سر مسائل مالی» خواند و شایعه ممنوعیت امضای قرارداد را رد کرد.

وریا پیراهن استقلال لیگ شانزدهم را بر تن کرد و شش فصل در این تیم بازی کرد و اخیرا به عنوان کاپیتان این تیم محبوبیت زیادی در بین هواداران استقلال پیدا کرد اما با آمدن ریکاردو ساپینتو از این تیم اخراج شد. این در حالی است که غفوری فصل گذشته به خصوص در نیم فصل دوم اغلب نیمکت نشین بود. با این حال بسیاری از هواداران استقلال دلایل مختلفی برای جدایی او عنوان کردند.

انتقال غفوری از استقلال به فولاد در حالی صورت گرفت که پس از جدایی اش از استقلال شایعات زیادی پیرامون او شنیده می شد اما این بازیکن در نهایت تصمیم گرفت شاگرد جواد نکونام شود.

مهدی شیری دیگر مدافع راست معروف فولاد است و به این ترتیب دو دفاع راست فصل گذشته پرسپولیس و استقلال فصل آینده در فولاد خواهند بود.

فولاد خوزستان پیش از این با جذب بازیکنانی چون احسان پهلوان، سعید آقایی، مجید علیاری، علی قربانی و… فعالیت خوبی در بازار تابستانی داشت اما بدون شک حضور وریا غفوری در این باشگاه، بمب نقل و انتقالات این تیم بود.

رسمی: کاپیتان استقلال به فولاد پیوست/عکس

بیشتر بخوانید:

با پولی که به ویلموتس می دهیم چه می توان کرد؟

باز هم مقصران پرونده ویلموتس در طرح «تاج»!

257 251

دکمه بازگشت به بالا