فرهنگی

رقابت ۱۴۹ دانشجو در آزمون پیش‌درمانگاهی دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

پژمان فاضلی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در شهرکرد درباره برگزاری معاینه جامع دامپزشکی پیش بیمارستانی. دانشگاه آزاد شهرکرد حضور 149 دانشجوی دکتری در رشته دامپزشکی اعلام شد (ادامه مطلب)

وی درباره برگزاری آزمون جامع پیش بیمارستانی دامپزشکی اظهار داشت: این آزمون با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی و با حضور 58 نفر از دانشجویان و 91 نفر از دانشجویان رشته دامپزشکی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد شهرکرد افزود: بر اساس اعلام سازمان مرکزی، این آزمون جامع سالانه برای دانشجویان دکتری دامپزشکی که موفق به گذراندن بیش از 127 دوره موثر پیش بالینی دامپزشکی با معدل کل شده اند در دو نوبت برگزار می شود. میانگین بیش از 12 اینچ است.

معاینه جامع دامپزشکی پیش بیمارستانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد

فاضلی بیان کرد: شرط شرکت در این آزمون برای این دانشجویان مجوز و پیش نیاز گذراندن دوره های عملی بالینی و گذراندن دوره کارورزی در مراکز دامپزشکی – بالینی است.

وی یادآور شد: دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد شهرکرد یکی از قدیمی ترین و موفق ترین دانشکده های دامپزشکی برتر با اساتید مجرب، دانشجویان نمونه و دو کلینیک تخصصی گاوهای کوچک و بزرگ در کشور است.

انتهای پیام/4103/

دکمه بازگشت به بالا