تندرستی

رقیبان ایران در رقابت‌های بین المللی پاراتکواندو مشخص شدند

به گزارش شفاف، با برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقات بین المللی پاراکواندو امارات، نمایندگان ایران با رقبای خود دیدار کردند.

بر اساس اعلام فدراسیون تکواندو، امروز پنجشنبه 4 خردادماه 46 تکواندوکار بین المللی از 14 کشور «ایران، امارات، بحرین، قزاقستان، فیلیپین، ازبکستان، عراق، تایلند، ژاپن، هند، نپال، اندونزی، مغولستان و لائوس» حضور خواهند داشت. رقابت کن. . در شارجه برگزار می شود.

مراسم قرعه کشی این مسابقات برگزار شد که طی آن پاراکواندوکاران ایرانی با رقبای خود دیدار کردند.

بر همین اساس «مهدی دتلی بیگی» جوان 16 ساله تیم ملی کشورمان که اولین حضور خود در رده بزرگسالان را تجربه می کند، در دور اول استراحت می کند و سپس به میهمان «موهیتو سینگو» می رود. ” اهل هندوستان. . 16 ورزشکار در این وزن به رقابت می پردازند.

“سجاد جوانبخت” ملی پوش تا 70 کیلوگرم باید در اولین دیدار با “ختری کاتریک” از هندوستان مبارزه کند و در صورت پیروزی در مرحله نیمه نهایی با ملی پوش کشورمان دیدار خواهد کرد. ازبکستان

در وزن 47 کیلوگرم بانوان «مریم عبدالله پور» در دور نخست استراحت دارد و سپس به دیدار برنده نپال و قزاقستان می رود.

رزا ابراهیمی در وزن 57 کیلوگرم در تنها مبارزه خود به مصاف کانیکا خونکاوی (تایلند) می رود. سحر قنبری در وزن 52 کیلوگرم به مصاف فریدا خان حبیبلایف از ازبکستان می رود.

هدایت تیم ملی کشورمان در پاراکوند را مرتضی سلطانی به عنوان سرمربی و علی کریمی صابر به عنوان سرمربی در تیم مردان و عاطفه کشاورز به عنوان سرمربی در تیم بانوان و زهرا حسینی به عنوان مربی تیم حضور دارند.

گفتنی است مسابقات بین المللی امارات آخرین مرحله این رقابت ها برای کسب سهمیه بازی های آسیایی هانگژو است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا