استان ها

روابط عمومی ها خاکریز اول مبارزه با توطئه ها و سیاه نمایی های دشمنان هستند

به گزارش خبرگزاری اخبار ما؛ حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی کرمان از تلاش ها و خدمات کارکنان روابط عمومی به ویژه روابط عمومی استان تقدیر کرد و گفت: به روابط عمومی اعتقاد دارم. زیرا روابط عمومی با تبیین خدمات ارزنده ای که در نهادها و سازمان ها ارائه می شود زمینه امیدواری بیشتر مردم را فراهم می کند و این امری بسیار مهم و مقدس است.

وی امانتداری را یکی از اولویت های کاری روابط عمومی عنوان کرد و تصریح کرد: روابط عمومی باید به دور از اغراق و کاهش تعداد کارکنان، حقایق را در بین مردم تبیین کند.

نماینده عالی دادگستری استان کرمان، مرحوم سید محمود دعایی را مرد بزرگ ادب، هنر و رسانه دانست و درگذشت و درگذشت وی در سانحه قطار مشهد – یزد را تسلیت گفت: روابط عمومی نقش بسزایی در سازمان کشور دارد. و نهادهای اداری در این زمینه قابل تقدیر هستند.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی گفت: دشمن برای ناکارآمدی نظام اجرایی نظام سعی در سیاه نمایی دارد و روابط عمومی ها می توانند با تبیین و انتشار اقدامات خود به مقابله با این توطئه ها بروند.

وی با تاکید بر اینکه ارائه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم بسیار بسیار ارزشمند است، گفت: جهاد تبیان که به ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید دارند به دلیل شرایط حساس کنونی نیازمند دستیابی به روابط عمومی است. ”

رئیس کل دادگستری استان کرمان معرفی ظرفیت هر منطقه را از دیگر وظایف روابط عمومی برشمرد و اظهار داشت: استان کرمان دارای ظرفیت های فراوانی است و روابط عمومی ها می توانند با ظرفیت های مهم و ارزشمند این استان کرمان در جامعه آشنا شوند بنابراین که سرمایه استان را سرمایه گذاری کنند و زمینه شکوفایی استعدادهای استان را فراهم کنند.

شایان ذکر است؛ در این نشست طی معرفی کتاب «چراغ روشن رابطه – جلد 1» از پیشکسوتان، مدیران و فعالان روابط عمومی استان کرمان تجلیل شد.

48

دکمه بازگشت به بالا