جامعه

روش‌های جذب نذورات عید قربان توسط دستگاه‌های حمایتی

در آستانه عید سعید قربان نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد، سازمان بهزیستی و برخی خیریه ها مانند کهریزک برای جذب و دریافت کمک ها و هدایای مردمی اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش اخبار ما، هر ساله نهادهای حمایتی روش های جذب کمک های مردمی را در عید سعید قربان اعلام می کنند تا خیرین کمک های خود را از طریق این موسسات به دست نیازمندان برسانند.

کمیته امداد همزمان با عید سعید فطر و همانند سال های گذشته کمپینی را با عنوان «نظر قربانی» با هدف جمع آوری کمک های مردمی و توزیع آن بین نیازمندان برگزار کرد. 19 جولای) و عید قربان، غرفه های کمیته امداد در تمامی محراب های سراسر کشور آماده جذب کمک های مالی و گوشت قربانی مردم است.

برای جمع آوری کمک های نقدی مردمی کد دستوری #1*8877* و #12* آورده شده است. همچنین به منظور تسهیل در واریز نقدی کمک های مردمی در روز عید سعید قربان به شماره کارت 7777-7777-6277-6077 در نظر گرفته شده است.

همچنین سید ابوالفضل پرپانچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در خصوص اجرای مراسم «نذر ایثار» به مناسبت عید سعید قربان نیز از آمادگی دفاتر کمیته امداد در سراسر استان تهران خبر داد. نذری در روز عید قربان و گوشت قربانی خیرین برای توزیع از نیازمندان هستند. نیکوکاران، نیکوکاران و تمامی تعهد کنندگان در عید سعید قربان می توانند از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز خیریه این نهاد در استان تهران در این طرح شرکت کرده و گوشت خود را در اختیار خانواده های مستمند قرار دهند.

بر اساس اعلام کمیته امداد استان تهران، در این طرح علاوه بر همکاری کمیته امداد استان تهران با سازمان میوه و تارو بار برای در نظر گرفتن محل ذبح شرعی، دفاتر کمیته امداد در سراسر استان حاضرند قربانی کنند و به نیازمندان اختصاص دهند. همچنین مردم می توانند نذورات پولی خود را برای تهیه گوشت قربانی به این سازمان ارائه کنند.

در همین راستا کد دستوری #1*021*8877 و شماره کارت 6037997900002008 نزد صندوق قرض الحسنه ولایت جهت دریافت کمک های مردمی در محراب پیش بینی شده و سامانه تلفن گویا به شماره 7355-021 و با وارد کردن شماره 14 از دیگر راه های پرداخت به قربانی هستند.

از سوی دیگر، شهروندان تهرانی نیز می توانند برای ذبح قربانیان خود به آدرس مراکز بهداشتی درمانی کمیته امداد در مناطق زیر مراجعه کنند:

1. ستاد کمیته امداد مناطق 2 و 5 تهران در شهرسنگ واقع در بلوار توانا.

2. مقر منطقه 4 و 8 کمیته امداد تهران در حکیمیه، خیابان طبا، جنب کارخانه آزمایش واقع شده است.

2. مقر کمیته امداد در منطقه 15 تهران در اتوبان امام رضا (ع) بعد از گردنه دخانیات نرسیده به بازار گل امام رضا (ع) واقع شده است.

3. پایگاه اداری کمیته امداد چهاردانگه واقع در پایین احمدآباد مستوفی جنب پارک آزادشهر.

روش های درخواست نذری عید قربان توسط سازمان های حمایتی

بهزیستی استان تهران نیز آمادگی خود را برای دریافت نذورات و هدایای مردم در آستانه عید سعید قربان و دهه ولایت در قالب کمپین «عید تا عید» اعلام کرد. در همین زمینه سمانه زمانی مدیر کل بهزیستی استان گفت: از عید قربان تا عید سعید قربان در قالب کمپین “عید تا عید” جمع آوری کمک های خیرین و کمک رسانی به مردم این افراد بدون واسطه در کمترین زمان ممکن که یکی از مهمترین موضوعات می باشد در این کمپین برنامه های این کمپین و سایر برنامه های متنوع فرهنگی و هنری تدارک دیده شد.

همچنین شماره حساب اجتماعی استان تهران برای پرداخت ایثار 4174034541855467، شماره کارت مجازی 6367957041984720 و شماره شب IR110100004174034541855467 یا به 425 نفر دیگر دستور دهید. سیستم #2*6*7* پرداخت

لیست مراکز دارای شرایط ذبح دام به مناسبت عید سعید غدیر خم توسط معاونت مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی استان تهران منتشر شد که می توانید در اینجا مشاهده کنید.

روش های درخواست نذری عید قربان توسط سازمان های حمایتی

به گزارش اخبار ما، سازمان بشردوستانه کهریزک نیز به مناسبت عید قربان بایرام میزبان خیرین با برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری است. به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، محمدعلی احمدی تنکبانی، جشن باشکوه «عید سعید قربان» در نخستین ساعات روز یکشنبه 28 تیرماه 1401 با حضور هنرمندان و فرهنگیان برگزار می شود. شخصیت ها و تعداد زیادی از هموطنان خوش نیت در بیمارستان خیریه کهریزک.

مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک همچنین گفت: برای برگزاری جشن باشکوه و ملی عید سعید قربان در بیمارستان خیریه کهریزک تمهیدات لازم اندیشیده شده و به اندازه کافی دام زنده و سالم در بیمارستان خیریه کهریزک تامین شده است تا خیرین بتوانند هر گونه اقدامی انجام دهند. فرصت های مالی داشته و حتی با خرید یک گوسفند معمولی می توانند شاهد کشتار آن در کشتارگاه صنعتی و بهداشتی بیمارستان خیریه کهریزک باشند.

احمدی تنکبانی به مناسبت تحقق برنامه های هنری و نمایشی کهریزک افزود: امسال علاوه بر برنامه سالانه، طواف نمادین خانه خدا توسط معلولان آسایشگاه، در تلاش هستیم تا جشنواره فرهنگی و هنری کربان بایرام با برپایی غرفه های متعدد از جمله فروش صنایع دستی نیازمندان، غرفه های پایش سلامت، غرفه های مختلف تهیه غذا و پخت غذا، اجرای سرودهای دسته جمعی مددکاران، طبل زدن ویژه عید، مسابقه، باشکوه تر از هر سال است. ، نقاشی چهره برای کودکان در جمع اقشار مختلف مردم و هنرمندان سینما، تئاتر، مسئولین کهریزک، سالمندان و معلولان در بیمارستان خیریه کهریزک.

اما بر اساس آنچه از سوی مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک اعلام شد، خیرینی که امکان شرکت و حضور در جشن عید در آسایشگاه را ندارند می توانند به صورت مجازی به موسسه بشردوستانه کهریزک کمک کنند. نیکوکاران می توانند با مراجعه به سایت www.kahrizakcharity.com از نحوه پرداخت هدایا و نذورات آفلاین اطلاعات کسب کرده و در شادی نیازمندان سراسر کشور سهیم باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا