تندرستی

روندمان رو به رشد است

عطایی: روند ما در حال رشد است

سرمربی تیم والیبال گفت: هنوز با آمادگی 100 درصدی فاصله داریم اما پیشرفت ما رو به رشد است.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما، بهروز عطایی پس از دیدار تیم های والیبال ایران و صربستان در جام واگنر گفت که بازی خوبی بود. تیم ملی ایران به مراتب بهتر از دو بازی قبلی مقابل اوکراین و لهستان بازی کرد. در هر صورت خودمان را برای مسابقات سخت و مهم تری آماده می کنیم. بازیکنان ایران در توپ های شل بهتر از بازی های قبلی بودند.

وی ادامه داد: از نظر دفاعی پیشرفت خوبی داشتیم. ما تنها یک سیو مقابل لهستان داشتیم و امروز توانستیم 16 سیو انجام دهیم و این نشان می دهد روند ما مثبت بوده است. در مجموع فکر می کنم با آمادگی 100 درصدی فاصله داریم و در بازی تدارکاتی پیش رو تلاش خواهیم کرد تا به سطح آمادگی بالاتری برسیم.

سرمربی تیم والیبال ایران گفت: به نظرم شرایط خیلی خوب بود. معنوی نژاد به عنوان بازیکنی که می توانست نظرها را به خود جلب کند و بازی خوبی داشت، ما را به اهدافمان نزدیک کرد. جواد کریمی و مجار که در مقطعی مصدوم شده بودند عملکرد خوبی داشتند. بازیکنانی که در طول فصل کمتر بازی کردند روند صعودی داشتند و این روند خوبی برای تیم ایران است.

تیم والیبال ایران در دومین دیدار خود در رقابت های جام واگنر به مصاف صربستان رفت و با وجود یک بازی خوب و رقابت نزدیک، با نتیجه 3 بر 2 مغلوب این تیم شد. نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار می شود و شاگردان عطایی روز شنبه در سومین و آخرین دیدار این دوره از مسابقات از ساعت 18:30 تهران به مصاف آرژانتین خواهند رفت. زمان.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا