استان ها

رونمایی از سامانه خدمات سفر شورای هماهنگی راه و شهرسازی خراسان شمالی

رونمایی از سامانه خدمات سفر شورای هماهنگی راه و شهرسازی خراسان شمالی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از رونمایی از سامانه خدمات سفر شورای هماهنگی راه و شهرسازی خراسان شمالی با محوریت اداره کل هواشناسی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری اخبار ما، علی مستوفیان با اعلام این خبر افزود: با حضور استاندار خراسان شمالی، مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیرکل هواشناسی استان، مدیر فرودگاه بجنورد و جمعی از مدیران کل و رؤسای ادارات از سامانه خدمات سفر شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان با محوریت اداره کل هواشناسی استان رونمایی شد.

مستوفیان افزود: کاری که توسط اداره کل هواشناسی استان انجام شده است یک کار نو و جدید در بحث سفرهای نوروزی در کل کشور است و اولین‌بار در استان خراسان شمالی انجام شد.

او اضافه کرد: مسافرین و زائرین عزیزی که در سه ورودی استان وارد استان خراسان شمالی خواهند شد پیامکی دریافت خواهند کرد و آدرس این سامانه در اختیار آنان قرار خواهد گرفت تا اطلاعات هواشناسی استان و دیگر اطلاعاتی که موردنیاز مسافرین عزیز است در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

 مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی گفت: این سامانه که ویژه ایام نوروز ۱۴۰۲ افتتاح می‌شود شامل پیش‌بینی هواشناسی استان خراسان شمالی، استان‌های هم‌جوار، هشدارهای جوی، توصیه‌های کاربردی هواشناسی، شرایط جوی جاده‌های کشور منتهی به استان، راهنمای مسافران در حوزه‌های گردشگری و اقامتی، وضعیت راه‌های کشور و رادیو هواشناسی استان خراسان شمالی است.

خراسان شمالی به دلیل هم‌جواری با استان خراسان رضوی و استان‌های شمالی کشور در این ایام میزبان زائران و مسافرین زیادی خواهد بود و اداره کل هواشناسی استان برای سفر شاد و ایمن هم‌وطنان این سامانه را راه‌اندازی کرده است. دسترسی به این سامانه از طریق وب‌سایت safar.nkhmet.ir است.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا