تندرستی

رویانیان: سیستم فوتبال ایراد دارد

به گزارش خبرگزاری اخبار ما؛ محمد رویانیان در حاشیه تجلیل از خانواده های شهدای فاطمیون و ایتام اکرام گفت: از افرادی که این مراسم را برگزار کردند تشکر می کنم. امسال این توفیق را داشتم که با حضور خانواده های شهدای مدافع حرم از کشور تاریخی و همسایه افغانستان در جشن های روزهای پایانی ماه مبارک رمضان شرکت کنم. خیلی خوشحالم که پیشکسوتان با عشق و ترس در این مراسم شرکت کردند.

وی در مورد شرایط باشگاه پرسپولیس نیز گفت: واقعیت این است که مشکلات و آشفتگی در پرسپولیس وجود دارد. چه در تیم و چه در باشگاه و چه در مورد طلبکاران اما پرسپولیس تیم قابل اعتمادی است. یعنی کادر فنی و بازیکنان با وجود چالش هایی که دارند، 6 امتیاز از رقیب قدیمی عقب هستند، شایعات و حاشیه هایی که برای این تیم وجود دارد، دست از تلاش برنداشتند. پرسپولیس قدرت و شخصیتی دارد که بتواند بر این مشکلات فائق آید. می توانم بگویم در پرسپولیس سختی هایی وجود دارد اما می تواند به ساحل آرامش برسد. من قهرمانی پرسپولیس را می خواهم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص بدهی سرخابی ها اظهار داشت: به نظر من سیستم مشکل دارد. ما ساختار قانونی قوی در سیستم باشگاه داری در کشور نداریم. فوتبال ایران ساختار حقوقی قوی می خواهد. قراردادها باید طبق روال خاصی منعقد شود. از طرفی ما نمایندگان خوبی در AFC و جامعه جهانی نداریم که بتوانیم از حقوق ایران دفاع کنیم. ما اغلب در دادگاه ها و دعواها شکست خورده ایم، یعنی نه سیستم حقوقی فوتبالی داریم و نه در جامعه جهانی نفوذ داریم.

رویانیان افزود: در 4-5 سال اخیر از برانکو که چند فصل تیم را می زند گرفته تا کالدورن و دیگر بازیکنان بدهی انباشته شده است. بازیکنانی داشتیم که بازی نکردند و شکایت کردند. در زمان من اتفاقی افتاد. بازیکن خارجی آوردم که مشکل ایجاد کرد اما بدهی بازیکن خارجی قبل از خودم را پس دادم. به نظر می رسد چرخه ای است که مانند یک ماراتن دست به دست هم می دهد. اشکال سیستم ها، ساختار و دولت کلان.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا