استان ها

رویکرد دولت سپردن مسئولیت های اجتماعی به سمنها وجوانان است

رویکرد دولت سپردن مسئولیت های اجتماعی به سالمندان و جوانان است

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: سپردن کار به سمن ها و سپردن مسئولیت اجتماعی به جوانان یکی از رویکردهای دولت مردمی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی اخبار ما از قزوین؛ دوره آموزشی ارتقای مهارت های مدیریت حرفه ای خیریه و موسسات مردم نهاد استان قزوین روز دوشنبه با حضور سلیمی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، رادان معاون مشارکت اجتماعی در امور اجتماعی این سازمان برگزار شد. کشور، کبیری معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدرسی مدیرکل اجتماعی استانداری و حسین خوئینی ها مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در سالن اجتماعات دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد. دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین.

0088

ابوالحسن کبیری در این مراسم گفت: دوره های آموزشی برای جوانان و مردم حائز اهمیت است و باید مورد توجه برنامه ریزان و سفارش دهندگان قرار گیرد.

وی گفت: دولت آقای رئیسی که مبتنی بر تحول مردمی است، خوشبختانه برنامه ای منسجم و از پیش برنامه ریزی شده دارد و با تهیه سند راهبردی در راستای تحقق ایران قدرتمند گام برمی دارد و با انتشار این سند اعلام کرده که دنبال کار مردم است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: دولت مردمی در کشاورزی، صنعت، امور بانوان و سبک زندگی برنامه دارد و شاید به همین دلیل در یک سال گذشته شاهد هجمه های بین المللی بوده ایم چرا که می دانند اگر دولت این سند را اجرا کند، باید در سال 1385 به این موضوع توجه شود. نقشه های دشمن را خنثی می کند. نقش روی آب خواهد بود.

وی گفت: هر زمان که شاخص های اقتصادی در مسیر رشد قرار می گیرد، دشمنان بیشتر توطئه کردند.

0009

کبیری به نقش سمن ها در فعالیت های اجتماعی اشاره کرد و افزود: فعال شدن سمن های غیرفعال در این دولت شاخصی است که این تشکل ها به عنوان نمایندگان مردم در بخشی تخصصی می توانند به دولت کمک کنند و به کاهش مشکلات کمک کنند.

وی گفت: بنیاد نهادهای مردمی با سمن ها رشد می کند و باید مسئولیت ها را به سمن ها و خیرین بسپاریم تا به نتایج بهتری برسیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج به i رای دهید رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا