تندرستی

زمان برگزاری لیگ برتر دارت کارگران مشخص شد

زمان برگزاری لیگ برتر کارگری در رشته دارت مشخص شد

زمان برگزاری اولین دوره مسابقات دارت کارگران لیگ برتر اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما، اولین دوره مسابقات لیگ برتر دارت مردان در رده مردان 26 و 27 خردادماه با حضور 18 تیم از سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود. در تهران

محمدرضا فراهانی دبیر انجمن هیئت های ورزشی فدراسیون ورزش کارگری گفت: مسابقات لیگ یکی از مهم ترین و موثرترین اقدامات در ارتقای دارت و در عین حال در بالا بردن کیفیت بازیکنان است. در همین راستا با برنامه ریزی های انجام شده و پیشنهاد آن به فدراسیون اولین دوره لیگ را در سال 1401 برگزار خواهیم کرد تا گامی مثبت در ارتقای کیفی بازیکنان شاغل کشور برداریم.

وی عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تهران، شرکت مدیریت تولید برق دماوند، ایران خودرو، تولید مواد معدنی ایران، زامیاد، مس بابک شهر، مس سرچشمه، کرمان کریمان، گل گهر سیرجان، فولاد هرمزگان، آتش نشانی مشهد، لندا الکترونیک اصفهان، ذوب آهن اصفهان. ، خانه زنیت اردبیل، ستارگان قزوین، جواهر مهرکیش یزد، صنعت آب و برق یزد و سایپا تیم های شرکت کننده در این مسابقات هستند.

فراهانی افزود: میزبان اولین دوره این مسابقات استان تهران با حمایت و همکاری همه جانبه فدراسیون کارگری در بخش آقایان در دو مرحله برگشت خواهد بود. این مسابقات با حمایت شرکت صنایع لبنی پگاه ایران و با حضور مدیران و مسئولان وزارت کار و تعاون اجتماعی، مسئولان فدراسیون کارگری و مسئولان ورزش برگزار می شود.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا