بین الملل

زمین ۵۰ هکتاری تولید گیاهان دارویی در مراحل پایانی اخذ مجوز

رحیم انصاری پور در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در رابطه با رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در خرداد 1401 گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران با سه ایده به عنوان ایده. از تولید جدید و درمان هالوکس و الگوس، تولید شیشه جلوهای برقی کنترل از راه دور در این رویداد شرکت کرد و یک گروه تحقیقاتی به عنوان سرپرست گروه برای کار در این رویداد تشکیل شد.

در تشریح فعالیت های فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در سال گذشته گفت: در شهرانی و برنامه های فرهنگی یگان دهلران امسال قدردان رشادت های سرلشکر شهید چاغروند و حفظ گام دوم انقلاب در خرداد 1401 است.


بیشتر بخوانید:

حوزه تجهیزات نفتی در دانشگاه آزاد دهلران راه اندازی می شود


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در خصوص برجسته ترین فعالیت های پژوهشی، فناورانه و نوآورانه این دانشگاه در سال 1400 گفت: سال گذشته مجوز اخذ 50 هکتار از اراضی کشاورزی برای تولید گیاهان دارویی از طبیعی را خواستیم. منابع دهلران.

50 هکتار زمین تولید گیاهان دارویی در مرحله نهایی اخذ مجوز

این مسئول ادامه داد: طرح توجیهی ایجاد درآمد برای افراد غیر شهروند با توجه به ظرفیت بوم گردی شهرستان دهلران جهت تایید به سازمان مرکزی ارسال و سه ایده به همراه یک گروه پژوهشی برای شرکت در رویداد گام دوم دانشگاه تهیه و ارسال شد. کتاب درسی 10 دوره کوتاه مدت به سازمان صدور مجوز مرکزی ارسال شده و منتظر صدور مجوز برای برگزاری این دوره ها هستیم.

انصاری پور عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران را در حوزه آموزشی ارزیابی کرد و گفت: جذب دانشجو در حوزه های تفاهم استانی، فعالیت های آموزشی شامل پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در ترم سال گذشته، ثبت نام بیش از 200 دانشجو در نیمسال اول سال گذشته است که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. و جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر بدون کنکور یکی از برنامه های واحد 1401 دهلران می باشد.

وی گفت: اعطای وام های مختلف دانشجویی که سال گذشته باعث جذب دانشجو شد، یکی از برجسته ترین فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در سال گذشته بود و مهم ترین اتفاق این دانشگاه تصویب دوره های کارشناسی ارشد فراگیر است که باعث جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می شود. آینده نزدیک.”

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا