عمومی

زیارة تفقدیة لورشات مسلسل النبی موسی کلیم الله(ع)

متن فارسی این مقاله با عنوان بازدید از کارگاه های تولید سریال حضرت موسی را بخوانید.

و وقتی این سیگنال تکرار می شود که خط قرآنی فاخر سریال «موسی کلام الله» آخرین ماست که آثار مرحوم فرج الله را مانند دهه دوازدهم و هفتاد می نویسیم. حلقه ها و پس از رفتن الفناح سلحشور به بره، مزیت الفدنه القادر جمال شورجه به آغاز این اقدام قهری می آید، مگر اینکه بیمار باشد و همچنان به این کار ادامه دهد، فنبری برای کشتن قرآن مهم، القادر القادر ابراهیم خاتمی.

زیارت لرشت سریال حضرت موسی کلیم الله (ع)

و روایت کار ساخت سریال «یوسف الصدیق (ع)» است و برای ساخت سریال «موسی کلیم» به چشم ایران و جهان عرضه می شود و باعث افزایش توجه ناظران در اقصی نقاط جهان می شود. الله (ع)».

زیارت لرشت سریال حضرت موسی کلیم الله (ع)

بیشتر تلاوت‌های تلاوت‌ها و داستان‌های قرآن برایشان جالب است، بنابراین از کمال به انسان نزدیک می‌شوند و مجموعه «یوسف الصادق علیه السلام» را کامل می‌کنند. این سریالی است که از ما با سریالی که بیشتر از کلی باقی می ماند متفاوت است.
رزمنده خدا، رزمنده، وقتی نور قرآن و وضو به چشم کتب آسمانی و داستان حضرت موسی را دید از قرآن کریم «الذی طلب عملاً در عرصه هنر یکی است. و اوست که همه عالم و ملت را نمی شناسد و چون سر شیخ را به آتش می کشد در کنار سید سلحشور قرار می گیرد و حتی آخرین خط خود کتاب را از او به ارث می برد».

زیارت لرشت سریال حضرت موسی کلیم الله (ع)

داستان حضرت موسی (علیه السلام) با همه وقایع آن و چهره های خیر و شر در آن، از نظر جبهه باطل فرعون در پهلو، و چهره حق به صورت حضرت موسی (ع) ) در پشت،

و اما آیاتی از قرآن که مخصوص پیامبران است، در اطراف حضرت موسی (ع) فرستاده شده است، زیرا آیات قرآن برای یادآوری حضرت موسی (ع) و فرزندان ذکر شده است. آیه با وجود تکرار برخی از آنها در قرآن کریم و به اشکال مختلف در کتابی مستقل برای تأیید منبع سند چاپ شده است.

زیارت لرشت سریال حضرت موسی کلیم الله (ع)

مثلاً برخی از آیات ذکر شده در سوره بقره به صورت است اما در سوره طه به صورت آخر آمده است و یا برخی از آیات در سوره های مختلف تکرار شده ولی تلفظ آنها با تصاویر ذکر شده در سوره آخر متفاوت است.
از طرفی این پیامبر بزرگی است و یکی از پیام آوران «اول عزم» است، جایگاه ویژه ای دارد، در نزد خداوند متعال به همه خواسته های او، کلام و کارگردانی پاسخ می دهد. رابطه با خدا اگر واسطه نباشد بالا و بالاتر از اوست تا بر صفت «کلام الله» نوشته شود.

زیارت لرشت سریال حضرت موسی کلیم الله (ع)

در این زیارت که چهار ساعت به طول می انجامد به عشق سید میرعلایی حاصل سریال، این کلمه در بسیاری از نسخه هایی که در آن دارید گفته می شود.

زیارت لرشت سریال حضرت موسی کلیم الله (ع)

اما در پایان این زیارت که به صورت عزای عمومی برگزار می شود، قدر الفادر السید احمد میرعلایی، کتاب «آیه الایاف» شکرگزاری می کند، آنها هستند که بر مردم غلبه می کنند. لحظات خوب و پر برکتی برای خنثی کردن عمل در مسیر کمال.

زیارت لرشت سریال حضرت موسی کلیم الله (ع)

و با تمام فصاحتی که در سخنرانی خود می شنود تا تولید زنجیره ای را که در نزدیکی فرد رشد می کند، منتقل کند، همه آنها نمی خواهند ببینند که یک سری از فعالیت هایی که دو ساعت و نیم طول می کشد از بین رفته است.
برای محصول بازار و جن گیری هنر و برای همه برادران و خواهران و امثال این عزیزان که در غم از دست دادن تلاش کنندگان برای رسیدن به این نتیجه تاریخی و قرآن خالد عزادارند، آرزوی موفقیت و خویشتنداری داریم.

دکمه بازگشت به بالا