رویدادها

سرقت خودرو در قزوین با پوشش زنانه

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ امیرحسام عزیزی اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی و فنی یکی از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار که یک دستگاه خودروی سواری در قزوین را به سرقت برده بود، شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم دستگیر شده از افراد غیر بومی بوده و در تحقیقات پلیسی ضمن قبول بزه انتسابی اذعان داشته از طریق اپلیکیشن‌های فروش کالا خودروی مورد نظر برای سرقت را که غالباً از خودروهای لوکس بوده انتخاب کرده و با مالک آن برای تست خودرو قرار ملاقات گذاشته است.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، رئیس پلیس آگاهی استان عنوان کرد: متهم که پس از صحبت‌های اولیه با مالک، به بهانه تست مکانیکی سوار خودرو می‌شد در فرصتی مناسب از غفلت صاحب خودرو استفاده کرده و اقدام به کپی‌برداری از سوئیچ آن می‌کرد.

سرهنگ عزیزی بیان کرد: سارق بنا بر نقشه از پیش تعیین شده، به ظاهر از خرید خودرو انصراف داده اما در واقع با شگردهای ویژه محل زندگی مالباخته را شناسایی و پس از چندین هفته با استفاده از پوشش زنانه خودرو را به سرقت می‌برد.

این مسئول انتظامی ضمن هشدار به شهروندانی که برای فروش اقلام و وسایل خود اقدام به بارگذاری آگهی در اپلیکیشن‌های فضای مجازی می‌کنند، یادآور شد: با توجه به حرفه‌ای و سابقه‌دار بودن متهم، دستگیری وی به استان‌های همجوار نیز ابلاغ شده تقاضا می‌شود شهروندانی که خودروی آن‌ها از این طریق به سرقت رفته، برای شناسایی و پیگیری سریعاً به پلیس آگاهی محل خود مراجعه کنند.

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا