عمومی

سرمایه‌گذاری دشمن برای انحراف کشیدن زنان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا، حجت الاسلام عباسعلی گرزین چهارشنبه شب در همایش دختران حاج قاسم اظهار داشت: نقش زنان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بسیار قویتر از سرمایه گذاری مردان و دشمنان برای بازدارندگی زنان از جامعه است. تأثیر این جامعه».

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: ایران همیشه در طول تاریخ پرچمدار فرهنگ و توحید در جهان بوده است، اما دشمنان ما در سال های قبل از انقلاب از بی کفایتی شاهان ایرانی سوء استفاده کردند و ما را به عقب راندند. اما با شجاعت رزمندگان.” اسلام ما به دوران باشکوه خود پس از انقلاب بازگشته ایم.

وی با یادآوری حادثه خونین پنجم آذر در گرگان گفت: مأموران پهلوی به حرم امام رضا (ع) حمله کردند و مردم را کشتند. این خبر احتمالاً بیش از هر جای دیگری در گرگان پیچید و بیش از 50 هزار نفر کسب و کار خود را تعطیل کردند و همه شهرها و روستاها را ترک کردند و برای راهپیمایی دور هم جمع شدند.

وی با بیان اینکه جنایتکاران رژیم طاغوت به سوی مردم تیراندازی کردند، عده ای را مجروح و 14 نفر را به شهادت رساندند، افزود: شهدا پاسدار قسمت و تاریخ این مرز و بوم شدند و شما شاگردان پرچمدارانی هستید که سرافراز هستید. ادامه هید.” راه آنها. “شما آنها هستید.

گرزین شهید مصطفی احمدی روشن را که با تلاش فراوان توانست ایران را به باشگاه اتمی جهان پیوند دهد، الگوی کاملی برای نوجوانان خواند و افزود: دشمنان ما توانایی این شهید بزرگوار را به خوبی می دانستند و به همین دلیل او شهادت داد اما راه مصطفی راه بریده شدن نیست.

وی ادامه داد: دختران حاج قاسم و رهبر کبیر انقلاب این ظرفیت را دارند که خودشان راه پرافتخار شهدا را ادامه دهند و در آینده بزرگانی چون شهید احمدی روشن و حاج قاسم را در دامان خود پرورش دهند.

دکمه بازگشت به بالا