تندرستی

سلامِ من به تو جام‌ جهانی/ 7 بهمن با حضور بانوان تاریخی شددرود بر شما هم جام جهانی / 7 بهمن با حضور تاریخ شناسان

ایران یک – عراق صفر

تیم ملی فوتبال ایران راهی جام جهانی قطر شد.


به گزارش اخبار ما؛ دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر ساعت 18. ورزشگاه آزادی تهران در این برگزار شد رقابت تیم ایران او با یک گل پیروز شد تا برای ششمین بار به حضور پرشور بانوان راه پیدا کند قهرمان جهان بودن.

بازی با حملات عراق شروع شد و این تیم در دقیقه اول از فرصت استفاده کرد که امیر عابدزاده فرصت تیم میهمان را خنثی کرد. بازیکنان ایرانی به این روند ادامه می دهند بازی کنترل بیشتری به آنها داده شد تا عراق را وادار به عقب نشینی کنند، اما تیم مهمان در ضد حملات بسیار خطرناک بود. در دقیقهی 9، چند چالش سریع و موفق با یک ضربهی سر دقیق از خارج از محوطه جریمه توسط عابدزاده ممکن است به گل دیگری برای احمد فرحنا ختم شود. در دقیقه 11 ضربه محکم علیرضا جهانبخش با دست دروازه بان به تیرک دروازه عراق برخورد کرد تا ایران ضربه ای نخورد. در دقیقه 24 فهد طالب دروازه بان عراق با 2 واکنش خوب از مهاجمان ایران ضربه هایی دریافت کرد و چند ثانیه بعد در یک بازی تک به تک با وحید امیری موفق شد. در دقیقه 37 پاس عالی جهانبخش به علی گلی زاده رسید اما دروازه بان عراق با واکنشی زیبا اجازه گلزنی مجدد به ایران را نداد. اتفاق خاصی در ادامه و در نهایت در نیمه اول این دیدار حساس با قرعه بی سر او را اسکورت کردند.

77

شروع نیمه دوم برعکس ابتدای بازی بود و این شاگردان اسکوچیچ بودند که بازی را تهاجمی آغاز کردند و مدت زیادی منتظر گل نشدند. در دقیقه 48 مهدی طارمی توپ را از میانه زمین گرفت و به سمت دروازه حریف حرکت کرد و با ورود به محوطه جریمه بین دو عراقی دروازه طالب را باز کرد تا در نهایت قفل دروازه طالب باز شود. در دقیقه 58 همکاری عالی مهدی طارمی با سامان قدوس موقعیت بسیار خوبی برای ایران برای گل دوم ایجاد کرد اما ضربه زمینی قدوس از بالای دروازه به بیرون رفت. ایران در دقیقه 72 برای سومین بار دروازه عراق را باز کرد اما برای دومین بار آفساید اعلام شد و تنها گل طارمی پذیرفته شد. در این دقیقه علی قلی زاده وارد محوطه جریمه شد و قبل از ورود توپ به دروازه با دروازه بان حریف برخورد کرد که اگرچه توپ به درون دروازه رفت اما داور آفساید اعلام کرد. در دقیقه 73 اشتباه وحید امیری تیم حریف را وارد ضد موقعیت کرد و عراقی ها وارد محوطه جریمه شدند و در آستانه باز شدن دروازه ایران قرار گرفتند اما مدافعان ما اجازه ندادند ضربه نهایی زده شود. داده شده. بر اثر اشتباه مدافع چپ در دقیقهی 85 بازی، Khalilzadeha فرصت پیدا میکنه که در محوطه جریمه نفوذ کنه. بازیکنان ایران در ادامه مسابقه را کنترل کردند و با این پیروزی پرحاشیه به استقبال جام جهانی قطر رفتند.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:


واحد پول u

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا