فرهنگی

سند تحول اقامه‌ نماز کشور تدوین می‌شود

اخبار ما/ لرستان معاون برنامه ریزی ستاد اقامه نماز کشور گفت: به دنبال هدف گذاری و تدوین سند تحول نماز در کشور هستیم. به گونه ای که اهداف میان مدت و بلندمدت در آن زمینه کاملاً مشخص است.

سیدعلی مهدیان امروز هشتم خرداد در جلسه ستاد اقامه نماز پنج کشور به میزبانی دانشگاه لرستان گفت: کاندیدا شوید.

وی افزود: جلسات منطقه ای مدیران ستاد اقامه نماز به صورت فصلی و حضوری برگزار می شود اما توصیه می شود جلسات مجازی به صورت منظم به صورت ماهانه برگزار شود.

مهدیان ادامه داد: خوشبختانه برای ترویج فرهنگ نماز اسناد مختلفی در بالادست از جمله طرح جامع نماز مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی وجود دارد و مدارک بخشنامه ای کافی وجود دارد اما باید محتوای این بالادستی ها را ادامه دهیم. اسناد. آنها به طور کامل اجرا نمی شوند.

معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزشیابی ستاد اقامه نماز کشور افزود: در جلسات ستاد اقامه نماز باید تخلفات و نقاط ضعف در عدم اجرای کافی برخی اسناد بالادستی مورد توجه قرار گیرد و راهکارهای لازم برای رفع تخلف ارائه و اجرا شود. .

مهدیان ادامه داد: حتی سهم هر وزارتخانه، سازمان، نهاد و امثال آن در فعالیت ستاد اقامه نماز نیز مشخص است، اما پرداختن به این سوال مهم است که چرا سهم فعالیت ها به اندازه کافی انجام نمی شود.

وی گفت: به دنبال هدف گذاری و تدوین سند تحول اقامه نماز در کشور هستیم. به گونه ای که اهداف میان مدت و بلندمدت در آن زمینه کاملاً مشخص است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا