تندرستی

سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی کارکردگرا و عملیاتی است

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، سیدحسن هاشمی در مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند که به صورت حضوری و مجازی برگزار شد، اظهار کرد: در سال 1394 از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند استقبال شد. سند تحول دانشگاه سندی کارکردگرا و عملیاتی است که در آن جزئیات اقدامات انجام شده از ساعت 14 تا 1405 به صورت تخصصی بیان شده است و بر اساس این سند دانشگاه آزاد اسلامی رتبه اول منطقه را خواهد داشت.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند با امکانات و فرصت های گسترده علمی پژوهشی و رفاهی که بسیاری از آن ها در کشور بی نظیر است، هم اکنون یک واحد جامعه است و در سطح ملی و بین المللی معتبر است. این واحد دانشگاهی جزو 6 واحد بین المللی است دانشگاه آزاد اسلامی دولتی محسوب می شود و کیفیت علمی آن موجب سرآمدی دانشجویان و فارغ التحصیلان در رشته های مختلف در کشور شده است و به عنوان نمونه رشته مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون در رتبه 35 شانگهای قرار دارد. این سوال نشان دهنده سطح علمی این واحد دانشگاهی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. با همکاری کلیه اساتید، دانشجویان و همکاران مفاد سند تحول را اجرا خواهیم کرد. قطعا این سند زمینه ساز رشد و پیشرفت هر چه بیشتر دانشگاه خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از دانشجویان به عنوان آینده سازان کشور یاد کرد و از آنان خواست از امکانات و ظرفیت های عظیم دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برای ظهور و توسعه خلاقیت، تقویت دانش بهترین استفاده را ببرند. و مهارت های مورد نیاز در دنیای جدید چه چیزی به آنها داده شده است.

به گزارش آنا، پیش از این مراسم دانشجویان و مسئولان دانشگاه با حضور در یادواره شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

انتهای پیام/4121/

دکمه بازگشت به بالا