استان ها

سه راه دشمن برای ضربه زدن به ملت ایران

اخبار ما/ خراسان رضوی رئیس مدیریت دانشگاه گفت: راه اول ایجاد احساس غرور در ملت نسبت به گذشته خود است و با تطهیر پهلوی و جنایتکارانی چون منافقین آن هدف را دنبال می کند.

حجت الاسلام مصطفی رستمی امشب هفدهم شهریور ماه در همایش طرح بسیج استید که در هتل امامت مشهد برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب اسلامی حرکتی خلاف عام است، اظهار داشت: روند جهان و بیان کرد: از اواخر قرون وسطی به علاوه در دنیا دین به حاشیه رفت اما انقلاب ما همه ادیان را زنده کرد.

وی با تاکید بر اینکه دشمن تمام توان خود را علیه انقلاب اسلامی و نظام ما گذاشته است، افزود: در دنیا با کشورهایی روبرو هستیم که نه تنها از جنایات فرار نمی کنند، بلکه وقیحانه سعی می کنند جنایات خود را مشروع جلوه دهند. .

رئیس دانشگاه تاکید کرد: دشمن دست به دست هم می دهد تا کشور و ملت ما را نابود کند. دشمن سه جانبه به ما حمله کرد. راه اول ایجاد نفرت در ملت نسبت به گذشته خود است و او با تطهیر پهلوی و جنایتکارانی چون منافقین آن هدف را دنبال می کند. در حالی که تاریخ به وضوح اوج تحقیر شاهان پهلوی را نسبت به غرب نشان می دهد.

رستمی ادامه داد: راه دیگری که دشمن علیه ما در پیش گرفته است، بی اعتمادی مردم و ایجاد فساد و ناکارآمدی در مدیران جمهوری اسلامی است که جامعه ایران را آشفته و مملو از فساد نشان می دهد.

وی با بیان اینکه حقایق دانش و صنعت این کشور همیشه برای جهانیان ثابت شده است، تصریح کرد: آمریکایی ها اعلام کردند پهپادهای ایرانی در راه هستند تا موازنه جنگ اوکراین را به نفع روسیه تغییر دهند و روسیه اعلام کرد که به تکنولوژی ایرانی نیاز داشت. اگر ساختمانی در کشور ما به خاطر بیکاری فرو بریزد، دشمن آن را روز کشور می کند، اما هرگز از پیشرفت علمی ما چیزی نمی گویند.

سرپرست مدیریت دانشگاه افزود: راه سوم ایجاد یأس و سیاه نمایی آینده کشور است. دشمن جوانان ما را ناامید می کند. در حالی که اصلاحاتی که مردم در انتخابات انجام دادند و دولتمردان معتقد به انقلاب شروع به کار کردند، کشور راه بسیار روشنی در پیش دارد.

رستمی با تاکید بر نقش اساتید دانشگاه در این شرایط گفت: غربی ها بر فضای مجازی حکومت می کنند. فرزندان ما با اخبار ناگوار دشمن بمباران می شوند. اگر در فضای مجازی به اندازه کافی عمل نکنیم، به شکلی ویرانگر پشیمان خواهیم شد. رهبری سه ویژگی اخلاص، تمرکز بر دشمن و استفاده از توان را به عنوان سه ویژگی اصلی کار جهادی برشمردند که باید این سه ویژگی را در درون خود تقویت کنیم. هر چه اساتید در دانشگاه ها به دست بیاورند، کشور در آینده نشان خواهد داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا