استان ها

شاگردان آیت‌الله ناصری فخر جهان تشیع هستند/«نصف‌جهان» دین خود را ادا کرد

به گزارش اخبار ما از اصفهان، سردار حسین اشتری در حاشیه حضور در مراسم ختم آیت الله ناصری در اصفهان، اظهار داشت: روحیه میهن دوستی، اخلاص در عمل و گفتار، عشق و وفاداری به حضرت حجت (عج) و حمایت از امام زمان (عج) نظام، انقلاب و ولایت همه اینها ویژگی های بارزی بود که آن مرحوم را به چهره ای محبوب در بین مردم تبدیل کرد.

وی تصریح کرد: آیت الله ناصری شاگردان بزرگ زیادی تربیت کرد و کسانی را در جامعه به جا گذاشت که هر یک از آنها افتخار بزرگی برای جهان تشیع محسوب می شوند.

رئیس پلیس کشور گفت: امروز پلیس کشور در راه علما گام برمی دارد و امیدواریم ما نیز بتوانیم راه این بزرگوار را طی کنیم و سخنان ایشان را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم. .

سردار اشتری با اشاره به حضور پرشور گروه های مردمی در مراسم تشییع پیکر مطهر جلیل القدر، افزود: مردم اصفهان بار دیگر از علمای اسلام که برای دستیابی به نتایج حق بزرگی بر عهده دارند ادای احترام کردند. انقلاب اسلامی و علیرغم هجمه های غرب که در صدد نابودی مردمی جدا از اسلام و انقلاب هستند، اما عشق و ارادت خود را به علمای دین نشان دادند و ثابت کردند که به ارزش ها و اعتقادات خود پایبند هستند.

لازم به ذکر است مراسم تشییع و تدفین آیت الله ناصری که از اساتید برجسته عرفان و حوزویان کشور بود روز گذشته از میدان احمدآباد به سمت گلستان شهدای اصفهان برگزار شد و بنا به وصیت ایشان پیکر ایشان تشییع شد. در کنار مزار شهدای گمنام به خاک سپرده شد.

وی به عنوان استاد ممتاز اخلاق و مدرس حوزه علمیه اصفهان، سال ها به تبلیغ اسلام و معرفی امام زمان (عج) به مسجد «کمارزرین» این شهر مشغول بود. او از مردم به خانه خود استقبال کرد، به درد دل آنها گوش داد. ، و رهنمودهای مفیدی بنمایند و نبود آن خلأی است که به سختی برای اصفهانی ها پر می شود.

48

دکمه بازگشت به بالا