فرهنگی

شبی برای یادآوری نقش‌های “جمشید آریا”

به گزارش شفاف، شامگاه 22 تیرماه همزمان با اکران خصوصی فیلم سینمایی «روز ششم» به کارگردانی حجت قاسم زاده به جمشید هاشم پور برای بیش از 40 سال فعالیت در سینمای ایران هدایایی اهدا شد. . . جمشید هاشم پور در این مراسم پس از پخش این نماهنگ با تشکر از حاضران گفت: بسیار ممنونم که مخاطبان در این دوران رکود سینمایی برای تماشای فیلم به سینما می آیند.

حجت قاسم زاده همکاری با جمشید هاشم پور را تجربه خوبی دانست.

قبل از شروع این مراسم عوامل فیلم برای اکران خصوصی روی فرش قرمز آمدند و از بازیگران «روز ششم» که روی فرش قرمز روی صحنه رفتند می توان به مصطفی زمانی، هماجون ارشادی، بهارا اشاره کرد. افشاری، مهران احمدی به همراه جمشید هاشم پور بازیگر سرشناس فیلم های اکشن سینمای ایران که در سال های اخیر مشغول به این کار نبوده به درخواست عکاسان ژست های معروف خود را در فیلم های اکشن خود اجرا کردند و مورد توجه عکاسان و مخاطبان قرار گرفتند. . .

شبی برای یادآوری نقش ها "جمشید آریا"

اجرای این برنامه توسط نجمه جودکی و باک نوری اجرا شد و در اولین قسمت این برنامه از بازیگران و تهیه کنندگان فیلم با اهدای دیپلم و هدایایی تجلیل شد زیرا این مراسم همزمان با بهاره افشاری برگزار شد. تولد در روز تولد بهاره ها افشاری هم برگزار شد.
نجمه جودکی در این ستون گفت که حدود 9 ماه است که برای همیشه از بازیگری در تلویزیون خداحافظی کردم و به سینما سلام کردم و دنیای سینما برایم بسیار زیباست.
مهران احمدی در پاسخ به نجما جودکی به شوخی گفت: داریم سینما را ترک می کنیم و خداحافظی می کنیم و به شما توصیه می کنم به تلویزیون برگردید چون سینما چیزی ندارد و اگر بخواهید می توانم شما را به مدیران تلویزیون سفارش کنم!

شبی برای یادآوری نقش ها "جمشید آریا"

دکمه بازگشت به بالا