رویدادها

شرور سابقه‌دار نارمک در حین وحشت‌آفرینی بازداشت شد

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار محله نارمک که اقدام به قدرت‌نمایی و ایجاد رعب و وحشت کرده بود، خبرداد.

به گزارش اخبار ما، سرهنگ امیرهوشنگ امیری در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال تماس تعدادی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام اینکه فردی با تهدید شهروندان مشغول قدرت‌نمایی در محله نارمک است، بلافاصله گروهی از ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک به محل اعزام شده و اقدامات خود برای رسیدگی به موضوع را در دستورکار قرار دادند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات اولیه، گفت: در جریان تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد که فرد شرور با اقدامات مجرمانه خود باعث مصدومیت یکی از شهروندان شده و تا قبل از حضور ماموران از محل متواری شده است. 

سر کلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: بلافاصله با توجه به اهمیت موضوع دستگیری این فرد شرور در دستورکار قرار گرفت. در همین راستا نیز چند تیم عملیاتی به کار گرفته و طرح مهار متهم اجرا شد. در نهایت نیز با انجام اقدامات سریع پلیسی و اشرافیت پلیس، شرور سابقه دار در نزدیکی همان محل و در حالی که دوباره در حال قدرت نمایی بود شناسایی، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. 

امیری با بیان اینکه ماموران در جریان بازرسی از متهم دو قبضه سلاح گرم به همراه ۵۵ تیر جنگی را کشف و ضبط کردند، گفت: متهم به مقر انتظامی منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود اعتراف و انگیزه‌اش از این اقدام به قدرتنمایی اعلام کرد. در پایان نیز برای این فرد که از متهمان و اشرار سابقه‌دار بود، پرونده‌ای تشکیل شد و به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا