تندرستی

شروع ناامید کننده قطر در جام جهانی/ میزبان مغلوب اکوادور شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین از قطر، بازی افتتاحیه جام جهانی در سال 2022 یکشنبه هفته جاری انتخابی قطر و اکوادور برگزار شد که این دیدار با برتری 2 بر صفر اکوادور به پایان رسید.

در این بازی که از ساعت 19:30 در ورزشگاه البیت و با قضاوت داور ایتالیایی “دانیله اورساتو” آغاز شد، “انور والنسیا” (16 – پنالتی و 31) به عنوان میزبان جام جهانی اکوادور را ناامیدکننده کرد. از جلوی چشمان ما شروع کنید طرفداران خود را داشته باشید.

قطر شروع ناامیدکننده ای در جام جهانی داشت/میزبان مقابل اکوادور شکست خورد
والنسیا اولین گل جام جهانی 2022 را به ثمر رساند

قطر که برای اولین بار به عنوان میزبان جام جهانی در این رقابت ها حضور پیدا می کند، در نیمه اول با قدرت حریفان آمریکای لاتین مغلوب شد و دو گل دریافت کرد.

انر والنسیا چهره اول این دیدار بود. ابتدا در دقیقه 3 برای اکوادور گلزنی کرد که کمک داور ویدیویی (VAR) و به دلیل آفساید در صحنه پاس مردود اعلام شد.

در دقیقه 15 والنسیا یک ضربه پنالتی از دروازه بان قطر دریافت کرد و این پنالتی را در دقیقه 16 به گل تبدیل کرد. اما این پایان کار نبود و مهاجم اکوادوری در دقیقه 31 بار دیگر دروازه میزبان جام جهانی را باز کرد.

قطر شروع ناامیدکننده ای در جام جهانی داشت/میزبان مقابل اکوادور شکست خورد
گل دقیقه 3 اکوادور به دلیل آفساید با تصمیم VAR مردود اعلام شد

قطر در نیمه دوم نتوانست کار خاصی انجام دهد و با وجود اینکه اکوادور محتاطتر از نیمه اول بازی کرد، نتوانست دروازه حریف را باز کند.

دومین دیدار گروه A جام جهانی فردا دوشنبه از ساعت 19:30 بین هلند و سنگال برگزار می شود. در حال حاضر اکوادور با سه امتیاز صدرنشین این گروه است.

در ادامه این رقابت ها و در گروه B تیم ملی ایران فردا از ساعت 16:30 به مصاف انگلیس و در این گروه با آمریکا و ولز (22:30) می رود.

دکمه بازگشت به بالا