تندرستی

شیرهای اطلس حریف خروس‌ها نشدند

به گزارش خبرگزاری اخبار ما، تیم های فوتبال فرانسه و مراکش از ساعت 22:30 امشب (چهارشنبه) در دومین دیدار نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر در ورزشگاه 60 هزار نفری آل البیت آل البیت به مصاف هم رفتند. . -منطقه خور قطر اول با برتری یک بر صفر خروس ها به پایان رسید.

در دقیقه 5 حرکت زیبای گریزمان با پاس به امباپه همراه شد و ضربه این بازیکن به مدافع مراکش برخورد کرد و به پای تئو هرناندز فرود آمد و دفاع چپ فرانسه خیلی زود موفق شد دروازه بونو را باز کند. این اولین گلی بود که مراکش در جام جهانی به ثمر رساند.

در دقیقه 10 شوت اوناهی از پشت محوطه جریمه توسط لوریس به زیبایی مهار شد.

دقیقه 16 شکست اولیویه ژیرو در قلب دفاع مراکش دنبال شد که ضربه بسیار محکم او به تیرک دروازه برخورد کرد و با اختلاف به بیرون رفت.

در دقیقه 36 پاس فوفانا حرکت او را دنبال کرد و تک به تک با دروازه بان پاسخ داد و در ادامه ضربه ژیرو با بی دقتی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 44 کرنر ارسالی زیاش پس از دفاع ناقص مدافعان فرانسوی به الیمیق رسید و ریباند او به تیرک لوریس برخورد کرد و برگشت داده شد تا شیرهای اطلس از زدن گل اول بازمانند.

در 20 دقیقه ابتدایی نیمه دوم اگرچه مراکش صاحب توپ و میدان بود اما موفق به گلزنی نشد و دفاع خوب فرانسوی ها مانع از ایجاد تهدید جدی روی دروازه لوریس شد.

در دقیقه 81 حرکت زیبای امباپه خط دفاع مراکش را به هم زد و ضربه او مقابل پای کول موانی به مدافعان مراکش برخورد کرد و ضربه او گل دوم فرانسه را وارد دروازه مراکش کرد.

این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود فرانسه به پایان رسید تا خروس ها راهی فینال شوند.

بیشتر بخوانید:

258254

دکمه بازگشت به بالا