استان ها

صدور هشدار زرد باد شدید در پایتخت / تهرانی‌ها فردا مراقب باشند

هشدار وزش باد زرد شدید در پایتخت/ تهران فردا مراقب باشید

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار وزش باد شدید زرد در پایتخت خبر داد و گفت: پایتخت نشینان از احتمال سقوط اجسام، ساختمان های نیمه کاره و شکستن فرسوده آگاه باشند. درختان فردا پنجشنبه 17 ژوئن.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما در تهران؛ حامد یزدی آنلاین چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران درباره صدور اخطاریه زرد هواشناسی اظهار داشت: بر اساس گزارش هواشناسی برای فردا پنجشنبه 26 خرداد وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.

یزدی آنلاین با اشاره به پیش بینی وزش باد شدید در مناطق مستعد گرد و غبار به ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان تهران گفت: در این راستا به شهروندان توصیه می شود از استحکام امکانات موقت اطمینان حاصل کنند.

وی همچنین با هشدار به عدم توقف خودروها در کنار اماکن موقت و تاسیسات نیمه کاره، گفت: به افراد آسیب پذیر تردد در فضای باز توصیه نمی شود و احتیاط در تردد به ویژه در جاده های کویری توصیه می شود.

مدیرکل مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه هنگام اخطار زرد نسبت به شکستن درختان فرسوده حساسیت بیشتری نشان دهند، گفت: به همه کارفرمایان و مالکان ساختمان های نیمه کاره توصیه می کنیم توجه داشته باشند که نسبت به شکستن درختان فرسوده اقدام کنند. اقدامات لازم برای عدم وقوع حادثه ناگوار در این منطقه

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا