تندرستی

صعود نماینده لرستان به نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی

دیدار برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور از گروه «د» در اندیمشک برگزار شد و تیم امید لرستان به عنوان بهترین تیم دور رفت به نیمه نهایی راه یافت.

به گزارش اخبار ما، این رقابت ها با حضور تیم های لرستان امید، زاگرس سنندج، آریوبرزن بهبهان و سازین سعید اندیمشک برگزار شد و با 6 بازی ترتیب تیم در پایان بازی برگشت به شرح زیر است:

1- ناده لرستان 2- زاگرس سنندجا 3- پدیدآورندگان سعید اندیمشکی 4- آریوبرزن اثر بهبهان.

نتایج این دیدارها به شرح زیر است:

امیدهای لرستان 8 – زاگرس سنندج 2
سازین سعید اندیمشک 7- آریوبرزن بهبهان 3
زاگرس سنندج ۶- آریوبرزن بهبهان ۴
امیدهای لرستان ۶- سعید اندیمشک تهیه کننده ۴
امیدهای لرستان 6- آریوبرزن بهبهان 4
زاگرس سنندج ۸ – سازین سعید اندیمشک ۲

نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

امیدهای لرستان 8 – زاگرس سنندج 2 (اول اسامی تیم های لرستان ذکر شده است):
55 کیلوگرم: علی نیوشا صفر – احمد حسینوند برنده 9
60 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی برنده 10- آروین فلاحی صفر
63 کیلوگرم: محمد محرابی 2 – علیرضا کارگر برنده 5
67 کیلوگرم: کرامت عبدلی برنده 2- پیام رحیمی صفر
72 کیلوگرم: حسین محمودی برنده 9 – سوران محمدی
77 کیلوگرم: برومند اصلان برنده 10- مسلم امیری صفر
82 کیلوگرم: سامان نجم سهیلی برنده 9- سامان عزیزی 5
87 کیلوگرم: علی شریفی برنده 3- مسلم مرادی صفر
97 کیلوگرم: داوود فلاحی برنده 4- حسین شکری 4
130 کیلوگرم: سروش رنجبر برنده 8- سیمکو قربانی صفر

آریوبرزن بهبهان 3- سازین سعید اندیمشک 7 (ابتدا اسامی تیم های بهبهان ذکر شده است):
55 کیلوگرم: حسین بیژنی صفر – بهزاد شیرمردی برنده 10
60 کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد صفر – عارف محمدی برنده 4
63 کیلوگرم: بهنام مرادی برنده 6 (ضربه فنی) – علی گوران 1
67 کیلوگرم: یاسین محسن نژاد صفر – رضا جمالی منش برنده 9
72 کیلوگرم: سجاد بنادری 3- احمدرضا خرسنی پور برنده 6
77 کیلوگرم: رضا عادلی نژاد 1- حسین نصیری برنده 3
82 کیلوگرم: علیرضا مرادی برنده 7- مهران سعادتی فر 5
87 کیلوگرم: مهران بروشنفر صفر – سعید کریمی زاده برنده 8
97 کیلوگرم: حمیدرضا شیرولی پور 1- وحید زیدوند برنده 3
130 کیلوگرم: مسعود برزگر برنده – ابوالفضل پایدار (شرکت نکرد)

آریوبرزن بهبهان 4- زاگرس سنندج 6 (اول اسامی تیم های بهبهان ذکر شده است):
55 کیلوگرم: حسین بیژنی برنده 11- احمد حسینوند 2
60 کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد برنده 9- یاسین بهرامی پور صفر
63 کیلوگرم: داوود محسنی نسب صفر – علیرضا کارگر، برنده 11 (سکته فنی)
۶۷ کیلوگرم: محمدمهدی کشتکار برنده ۹- وحید عباسی ۷
72 کیلوگرم: محمد دسترنج 3- سوران محمدی برنده 12
۷۷ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۱- مسلم امیری برنده ۳
82 کیلوگرم: علیرضا مرادی صفر – سامان عزیزی برنده 9
87 کیلوگرم: علی حمید صفر – مسلم مرادی برنده 2 (ضربه فنی)
97 کیلوگرم: حمیدرضا شیرولی پور 2- حسین شکری برنده 8
130 کیلوگرم: سید محمد موسوی برنده – سیمکو قربانی (شرکت نکرد)

آریوبرزن بهبهان 4 – امیدهای لرستان 6 (ابتدا اسامی تیم های بهبهان ذکر شده است):
55 کیلوگرم: حسین بیژنی برنده 12- امیرحسین خدادادی 3
60 کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد برنده 4 (سکته فنی) – محمد دانیالی صفر
63 کیلوگرم: محمدمهدی کشتکار برنده 4- محمد محرابی 2
67 کیلوگرم: یاسین محسن نژاد 2- کرامت عبدلی برنده 10
72 کیلوگرم: سجاد بنادری برنده 10- حسین محمودی 2
77 کیلوگرم: امیرحسین حسینی 2- امیرحسین نصیری برنده 10
82 کیلوگرم: علیرضا مرادی (شرکت نکرد) – برومند اصلان برنده
87 کیلوگرم: علی حمید صفر – علی شریفی برنده 9
97 کیلوگرم: امین بلقیس صفر – محمد یگانه برنده 8
130 کیلوگرم: مسعود برزگر 7 (مصدوم) – مهدی زودآشنا 6 (برنده)

سازین سعید اندیمشک 4 – امیدهای لرستان 6 (ابتدا اسامی تیم اندیمشک ذکر شده است):
55 کیلوگرم: بهزاد شیرمردی 3- محمد دانیالی برنده 7 (سکته فنی)
60 کیلوگرم: عارف محمدی برنده 4- امیررضا ده بزرگی 1
63 کیلوگرم: علی گوران 1- شیرزاد بهشتی طلا برنده 9
67 کیلوگرم: دانیال سهرابی برنده 9- اشکان میرکاری صفر
72 کیلوگرم: رضا ساکی برنده 5- حسین محمودی 5
77 کیلوگرم: حسین نصیری صفر – برومند اصلان برنده 4
82 کیلوگرم: مهران سعادتی فر صفر – سامان نجم سهیلی برنده 4 (سکته فنی)
87 کیلوگرم: سعید کریمی زاده 2- علی شریفی برنده 4
97 کیلوگرم: وحید زیدوند برنده 1- داود فلاحی 1
130 کیلوگرم: ابوالفضل پایدار صفر – پارسا نظری، 4

سازین سعید اندیمشک 2- زاگرس سنندج 8 (اول اسامی تیم های اندیمشک ذکر شده است):
55 کیلوگرم: رامین بخشی 1- مهدی احدی برنده 5
60 کیلوگرم: عارف محمدی برنده 2- یاسین بهرامی پور 1
63 کیلوگرم: حمیدرضا عبدلی 4- وحید عباسی برنده 6
67 کیلوگرم: رضا جمالی منش برنده 9- آروین فلاحی صفر
72 کیلوگرم: احمد خرسانی پور 3- سوران محمدی برنده 2 (سکته فنی)
۷۷ کیلوگرم: امیررضا آریا مقدم ۱- مسلم امیری برنده ۸
82 کیلوگرم: یونس قلاوند 1- سامان عزیزی برنده 9
87 کیلوگرم: محمدمهدی خوشبخت (شرکت نکرد) – مسلم مرادی برنده
97 کیلوگرم: ابوالفضل پایدار 1- حسین شکری برنده 3
130 کیلوگرم: اشکان عبدلی صفر – سیمکو قربانی برنده 5

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا