تندرستی

طباطبایی: دولت در انتخابات بسکتبال دخالتی ندارد

رئیس انجمن بسکتبال گفت: بر اساس قانون اساسی جدید ، دولت در انتخابات دخالت نمی کند و قدرت فقط در دست مجمع است.

رامین طباطبایی در گفت وگو با اخبار ما ، درباره مجمع فوق العاده انجمن بسکتبال توضیح داد: مجمع امروز برای تغییر اساسنامه این انجمن برگزار شد که از طریق وزارت ورزش اعلام شد. این اساسنامه باید به تصویب هیئت مدیره و مجمع می رسید. با توجه به تغییرات و نحوه انتخاب هیئت مدیره و رئیس فدراسیون ، که امروز اتفاق افتاد ، اساسنامه جدید باید با توجه به ماهیت هر فدراسیون به تصویب مجمع برسد.

وی افزود: همچنین دستورالعمل هایی در مورد سه کمیسیون قضات ، مربیان و ورزشکاران به ما ارسال شده است که امروز نیز آنها را اصلاح و تصویب کردیم تا از این پس در اساسنامه جدید مشکلی در تشکیل مجمع انتخاباتی ایجاد نشود.

طباطبایی در پاسخ به این س whetherال که آیا تغییر خاصی در اساسنامه صورت گرفته است؟ وی توضیح داد: خوشبختانه در این اساسنامه ، دولت هیچ مشارکتی در انتخابات ندارد و همه اختیارات در دست مجلس است ، از انتخابات گرفته تا برکناری رئیس جمهور ، که نقطه قوتی برای حذف حتی مشارکت دولت در انتخابات. “، باشگاه ها و در پایان مجمع.

وی در مورد دیدار خود با “ولید مارسل” ، رئیس هیئت داوران کنفدراسیون بسکتبال آسیا ، گفت: “او یکی از بهترین مربیان فیبا است که مسئولیت هیئت داوری را نیز بر عهده دارد.” ما یک کلینیک داوری داشتیم که خوشبختانه از شرایط داوری در ایران و جوانان در این زمینه بسیار خوشحال و راضی بود. او برنامه های عملی زیادی در ذهن داشت تا از نتیجه راضی باشد. ما همچنین از او وعده هایی گرفتیم مبنی بر افزایش تعداد داوران بین المللی ما.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا