تندرستی

عطایی: در صورت پیروزی مقابل صربستان، صعود می کنیم/ بازی با اسلوونی حکم مرگ و زندگی داشت

سرمربی تیم والیبال ایران از عملکرد بازیکنانش راضی است.

به گزارش اخبار ما، بهروز عطایی پس از پیروزی تیم ایران مقابل اسلوونی گفت: خدا را شکر. بازی خوبی بود و بازیکنان بازی خوبی داشتند. ما توانستیم در شرایط سختی بازی را ببریم که برای ما مرگ و میر بود. از این بابت خدا را شکر می کنم و از بازیکنانم تشکر می کنم که عملکرد فوق العاده ای داشتند.

عطایی ادامه داد: بازیکنان من خیلی خوب بازی کردند و در واقع کیفیت تیم اسلوونی را با عملکرد خود تحت تاثیر قرار دادند. طبیعی است که یک تیم با یک بازی خوب پیروز شود. برای ما مهمترین چیز این است که ملی پوشان با کیفیت و خوب بازی کنند که خوشبختانه این اتفاق در حال رخ دادن است و خوشحالم که تیم ایران طبق این اصل خوب بازی می کند.

عطایی با بیان اینکه تمام هدف تیم ایران نمایش والیبال خوب و ارائه یک بازی با کیفیت است، تصریح کرد: اگر بتوانیم صعود کنیم قطعا بسیار خوشحال خواهیم شد که توانستیم مردم را خوشحال کنیم و از آبروی والیبال ایران دفاع کنیم. جهان. استراتژی ما این است که بازی به بازی جلو برویم و کیفیت خود را ارتقا دهیم. خوشبختانه ما هم همین کار را کردیم.

وی ادامه داد: شانس ایران برای صعود زیاد است اما به بازی های دیگر هم مربوط می شود. بازی بعدی ایران و صربستان تعیین کننده است، اگر پیروز شویم 100 درصد پیش می رویم اما سعی می کنیم سرنوشت مسابقات را خودمان رقم بزنیم و بازی خوبی انجام دهیم.

به گزارش اخبار ما، تیم والیبال ایران فردا (شنبه 27 تیرماه) در دوازدهمین و آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی لیگ ملت ها از ساعت 19:30 به مصاف صربستان می رود و برای صعود به فینال باید این تیم را شکست دهد. فاز.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا