عمومی

عملیات ساخت پروژه ۷۱۲ واحدی مسکن ملی در قروه آغاز شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، اسماعیل زارعی کوشا جمعه شب در مراسم کلنگ زنی پروژه 712 واحدی ملی مسکن. قارو وی بیان کرد: این پروژه ها باید در اسرع وقت تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

وی افزود: باید ظرفیت های درون محدوده شهری را مجددا بررسی کنیم تا بین متقاضیانی که در سال های 2018 و 2019 پول پرداخت کرده اند تعادل پیدا کنیم. قسمت متقاضیان مسکن شهروند هستند.

استاندار کردستان تصریح کرد: هدف دولت اسکان خانوارها است و مسئولیتی در قبال ارزش افزوده افراد و خانواده ها ندارد، به این معنی که هیچ تعهدی وجود نداشت که دولت در یک دوره زمانی با همین نرخ در شهر مسکن بسازد. چند سال.

کشاورز کوشا افزود: در شهرستان قارو بیش از هفت هزار متقاضی تایید شده داریم که در صورت واریز پول، دولت موظف است بر اساس طرحی که اعلام کرده برای متقاضیان مسکن بسازد.

وی خاطرنشان کرد: از آنجایی که تاخیر وجود داشت، سعی کردیم حداقل تفاوت زیادی بین متقاضیانی که ثبت نام کردند و همزمان ودیعه را پرداخت کردند، ایجاد کنیم.

استاندار کردستان تصریح کرد: باید از ظرفیت های محدوده شهرستان برای اجرای این تعهد استفاده کنیم و باید همه ظرفیت هایی که در محدوده شهرستان وجود دارد را ببینیم.

زارعی کوشا افزود: دلسوزتر، مطالبه‌گرتر و پیگیرتر از ما نسبت به استفاده عمومی وجود ندارد و ما در استان به شدت مخالف هرگونه دستکاری در کاربری عمومی و هر نوع تغییر هدف غیر معقول هستیم و به شدت حساس هستیم. “

وی خاطرنشان کرد: بحث کلی که در همه شهرها وجود دارد، دولت و دولت، کارگزاران، کارشناسان و مدیران نباید در خصوص اختصاص زمین با کیفیت برای پروژه های مسکن برای اقشار ضعیف جامعه بخیل باشند.

زارعی کوشا تصریح کرد: باید کاری کنیم که طرح ملی مسکن آسیبی به توسعه روستایی وارد نکند و خانوارهای روستایی به شهر مهاجرت نکنند.

وی افزود: دولت یک طرح کلی را در سراسر کشور اجرا می کند اما نحوه اجرای این طرح بر عهده ماست

استاندار کردستان تاکید کرد: شانسی وجود ندارد در روند و نحوه تخصیص واحدهای مسکونی ملی و قرعه کشی نباید ابهامی وجود داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا