استان ها

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در قبال باشگاه‌ها وظایف سنگینی دارند

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تعهدات سنگینی در قبال باشگاه ها دارند و همچنین باید به باشگاه ها در زیباسازی فوتبال باشگاهی کمک کنیم تا اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال کشور بیفتد.

گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال در نشست مدیران لیگ برتر و لیگ یک گفت: با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و تشکر از زحمات آقایان. بهاروندا رئیس سابق سازمان لیگ باید بگویم که در فوتبال ساحلی و فوتسال کشور افتخاراتی در سطح ما دنیا داریم اما چرا نتوانستیم موفقیت های فوتبال ساحلی و فوتسال دنیا را تکرار کنیم. ? وظیفه ما ابداع مدل و رفتار جدید در فوتبال و انجام کارهای بزرگ در باشگاه هاست.

وی افزود: در لیگ های معتبر جهانی مربیان تیم ملی با احترام با یکدیگر رفتار می کنند و از یکدیگر خوب صحبت می کنند اما در فوتبال شاهد چنین رفتاری نیستیم. در حالی که بازیکنان دو تیم باید مراقب یکدیگر در زمین باشند.

دبیر کل فدراسیون فوتبال تاکید کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر فوتبال ما رویه بهتر و مناسبی را در پیش گرفته است و باشگاه ها برای رشد و توسعه فوتبال بهتر تلاش می کنند.

کامرانی فر افزود: در خارج از کشور خبرهای زیادی از زیبایی فوتبال شنیده می شود اما متاسفانه در فوتبال ایران تمرکز رسانه ها بیشتر بر انتشار حواشی است، چرا اتفاقات خوب فوتبال ما کمتر در رسانه ها منعکس می شود؟ در حالی که اتفاقات فرهنگی مثبت و خوبی در فوتبال کشور در حال رخ دادن است.

وی تاکید کرد: اتحادیه فوتبال و سازمان لیگ تعهدات سنگینی در قبال باشگاه ها دارند و باید به زیباتر شدن فوتبال باشگاهی کمک کنیم تا اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال کشور بیفتد. ایرانی ها مردم باهوشی هستند و می توانیم از این هوش در جهت مثبت برای رشد و توسعه فوتبال استفاده کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا