رویدادها

فراهم شدن مراحل اجرای کروکی الکترونیک در سراسر کشور

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا از فراهم شدن مراحل اجرای سراسری طرح کروکی الکترونیک خبرداد.

به گزارش اخبار ما، سردار محمد شرفی در همایش تجلیل از برترین‌های پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا که پیش از ظهر امروز در سالن همایش‌های نورالرضا در شهرک آزمایش برگزار شد، با اشاره به ضرورت هوشمندسازی در مجموعه انتظامی و همچنین نحوه ارائه خدمات به مردم گفت: یکی از مصادیق این هوشمندسازی همین اجرای طرح کروکی الکترونیک است، امروز اگر کروکی‌های تصادفات استاندارد نشود یا حق مردم پایمال می‌شود یا قانون رعایت نمی‌شود یا حتی ممکن است حق سازمان‌های دیگر ضایع شود، ازاین رو باید این طرح را اجرایی کنیم.

وی با بیان اینکه کروکی الکترونیک فعلا در قم اجرا شده است، گفت: اجرای این طرح موفقیت آمیز بوده و آسیب‌شناسی‌های لازم در مورد آن هم انجام شده است. در حال حاضر می‌توان گفت که تمامی مراحل اجرایی شدن کروکی الکترونیک فراهم شده است و با یاری خداوند به زودی شاهد اجرای آن در سراسر کشور خواهیم بود.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با تاکید بر ضرورت ارائه خدمات مناسب به شهروندان گفت: شهروند امروز یک شهروند آگاه است که نیاز دارد در سطح استانداردهای جهانی خدماتی را دریافت کند، به همین دلیل هم پلیس باید روزانه خود را به روز کند تا خدمات مورد انتظار به مردم عزیز کشورمان ارائه کند.

انتهای پیام

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا