تندرستی

فولاد سیرجان فینالیست والیبال جام باشگاه‌های آسیا شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مرحله نیمه نهایی بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه های مردان آسیا امروز (پنجشنبه) با چهار دیدار در ناخون راتچاسیما ، تایلند پیگیری شد.

در چهارمین دیدار این مرحله تیم فولاد سیرجان نماینده ایران به مصاف ناخون راتچاسیما نماینده تایلند میزبان این مسابقات رفت و این تیم را 3 بر صفر شکست داد.

در بیست و پنجمین بازی این مسابقات ، شاگردان سعید رضایی ، سرمربی فولاد سیرجان در سه ست متوالی حریفان کشور میزبان را با امتیاز 25 بر 19 ، 25 بر 23 و 25 بر 22 شکست دادند و به پنجمین پیاپی دست یافتند. پیروزی

مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در سال 1999 آغاز شد و نمایندگان ایران تاکنون 21 مدال از جمله 14 مدال طلا ، چهار نقره و سه برنز کسب کرده اند.

فولاد سیرجان به عنوان هشتمین نماینده ایران در این رقابتها برای نوزدهمین بار به دیدار نهایی رسید و در صورت قهرمانی به پانزدهمین جام رنگارنگ باشگاه های آسیایی می رسد.

قبل از بازی فولاد سیرجان و ناخون راچاسیما ، دو تیم العربی قطر و باروستنیک آلماتی از قزاقستان به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان مربی العربی سیسلا سه بر دو حریف خود را شکست دادند و فینالیست شدند.

بدین ترتیب تیم های فولاد سیرجان و العربی قطر فردا (جمعه) در آخرین بازی این رقابتها برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم می روند. دو تیم یک بار در مرحله گروهی مقابل یکدیگر صف آرایی کردند و نماینده ایران در این دیدار با نتیجه 3-1 پیروز شد.

ناچون راچاسیما از تایلند و باروستنیک آلماتی از قزاقستان روز جمعه برای کسب مقام سوم مبارزه خواهند کرد.

در گروهی از تیم ها که برای کسب مقام های پنجم تا هشتم تلاش می کردند ، امروز کاظمه اسپورت کویت و جنوب عراق گاز حریفان خود را شکست دادند تا در آخرین روز این رقابت ها برای کسب مقام پنجم رقابت کنند.

دکمه بازگشت به بالا