جامعه

قدردانی وزیربهداشت از رهبر انقلاب درپی دیداربا جمعی از پرستاران و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت

پس از دیدار جمعی از پرستاران و خانواده شهدای مدافع سلامت با رهبر معظم انقلاب، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای با قدردانی از بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری، موارد لازم را به معاونین مربوطه ابلاغ کرد.

به گزارش اخبار ما، و بر اساس اطلاعیه وزارت بهداشت، متن نامه دکتر عین اللهیجه می‌خواند:

به نام خدا
با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای
سلام؛

خداوند را شاکرم که توفیق حضور در محضر جنابعالی به مناسبت ولادت با سعادت بانوی صبر و استقامت و پرستار و مربی حضرت زینب (س) در واقعه کربلا برای من و مدافعان حاصل شد. از سلامتی
بیانات ارزنده، حکیمانه و تخصصی جناب عالی، خستگی رزمندگانتان را از رزم در جبهه سلامت بکاهد و به بدن اینجانب و همه دست اندرکاران نظام سلامت انرژی و نیرو بخشید تا انشاءالله بتوانیم در خدمت سلامتی مردم شریف باشیم. میهن اسلامی ماست و این افتخار مایه افتخار ماست.
از آنجایی که در بیانات جناب گهربار دستور توجه و تاکید مجدد بر توجه عاجل به درخواست های پرستاران و جان برکف و اجرای قوانین تعرفه ای و همچنین تقویت شبکه بهداشت و درمان و بازسازی آن و تاکید ویژه بر پیشگیری در نظام سلامت بر خود واجب می دانم دستوری در این خصوص به معاونین ذیصلاح مردمی ابلاغ کنم تا انشاءالله با حمایت و حمایت سایر مسئولین هرچه سریعتر منویات حضرتعالی محقق گردد. ممکن است.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا