تندرستی

قهرمانِ فوتسال زنان در الغدیر گرم می‌کند؟/عکس

نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال بانوان در شرایطی به پایان رسید که تیم فوتسال بانوان پیکان تنها تیم حاضر در جدول دو گروهی بود که توانست هر 6 مسابقه را با موفقیت و پیروزی پشت سر بگذارد و شاگردان نیلوفر اردلان با 18 امتیاز در اولین فصل حضور خود. در لیگ برتر در نیم فصل باقی مانده است.

پس از یک هفته تعطیلات نیم فصل از روز جمعه با برگزاری مسابقات نیم فصل قبلی آغاز می شود و در پایان مرحله مقدماتی 4 تیم از هر گروه به مرحله نهایی راه می یابند. پیکان ها برای حفظ درخشش در نیمه اول مشکل دارند و سخت ترین تساوی در ابتدا هستند زیرا سه رقیب اصلی آنها برای سه هفته متوالی با آنها روبرو می شوند.

نیلوفر اردلان و شاگردانش با شور و شوق خاصی نیم فصل تمرین را در سالن الغدیر تهران سپری می کنند و امیدوارند در نیمه دوم نیز بتوانند رکورد تاریخی صددرصدی را حفظ کنند و با بالاترین نتیجه به فینال صعود کنند. مرحله تیمی جام لیگ برتر فوتسال.

جالب اینجاست که با توجه به نتایج به دست آمده برای پیکان و سایر نتایج گروه، شاگردان اردلان می توانند تنها با کسب 6 امتیاز از 6 مسابقه خود صعود خود را به مرحله نهایی اعلام کنند، البته انگیزه خارج از صعود و قصد حفظ رکورد دارند. پیروزی در تمام مسابقات

بیشتر بخوانید:

صدری میراث جنینی را احیا می کند؟

پرسپولیس از شجاع خلیل زاده شکایت می کند

اسکوچیچ: از من انتظار دارند که مربیان سرشناس تیم ملی باشم

اولین بازی نیم فصل دوم لیگ برتر برای پیکان روز جمعه 2 دی ماه در رفسنجانی برگزار می شود. دوئل با تیم فوتبال داخل سالن بانوان مس رفسنجان که شاگردان اردلان با نتیجه 4 بر یک خارج از خانه پیروز شدند و نتیجه آن در بازی برگشت چه خواهد بود باید دید.

قهرمان فوتسال در الغدیر گرم می کند؟  / عکاسی

قهرمان فوتسال در الغدیر گرم می کند؟  / عکاسی.

قهرمان فوتسال در الغدیر گرم می کند؟  / عکاسی

257 251

دکمه بازگشت به بالا