لاپید: نتانیاهو مسئول بزرگ‌ترین فاجعه اسرائیل است

رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در سخنانی بار دیگر بر نخست‌وزیر این رژیم تاخت و خواستار برکناری وی شد.

به گزارش اخبار ما، «یائیر لاپید» رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: نتانیاهو مسئول و مقصر بزرگترین فاجعه‌ای است که در هفتم اکتبر در تاریخ اسرائیل رخ داد.

وی وضعیت حاکم بر رژیم صهیونیستی را جنون‌آمیز توصیف و در این باره تصریح کرد: در نتیجه مدیریت و حضور کابینه نتانیاهو وضعیت سیاسی اسرائیل جنون‌آمیز است.

لاپید همچنین تاکید کرد: نتانیاهو دیگر نمی‌تواند در سمت نخست‌وزیری باقی بماند.

رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی پیشتر در انتقاد از عملکرد کابینه این رژیم در جریان جنگ و شکست خوردن آن از مقاومت اعلام کرده بود، بنیامین نتانیاهو نمی‌تواند در منصبش ادامه دهد و امکان برگزاری انتخابات در زمان جنگ وجود دارد.

مقاومت فلسطین به رهبری جنبش حماس، هفتم اکتبر (۱۵ آنلاین) عملیات منحصر بفردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» انجام داد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند. این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از یک وقفه یک هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر از سر گرفته شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا