استان ها

لزوم آموزش و ارتقای مهارت‌ جوانان در دوره دانشجویی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی در مراسم استقبال نودانشجوان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد خطاب به دانشجویان تاکید کرد: از این فرصت دانشجویی به بهترین نحو ممکن استفاده کنید و برای ارتقای مهارت خود تلاش کنید.


بیشتر بخوانید:

16 هزار دانشجو از خدمات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در اراک استفاده می کنند


لزوم تربیت و رشد جوانان در دوره دانشجویی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد با بیان اینکه حدود 32 هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند، افزود: در مقایسه با بزرگترین دانشگاه شرق کشور حدود دو برابر دانشجو داریم که تعداد اساتید حدود 600 نفر است. و سواد و اعتبار آنها در سراسر کشور شناخته شده است و از نظر اعتبار علمی و اعتبار علمی، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد یک دانشگاه جامع و یک در کشور است.

مرادی گفت: این دانشگاه یکی از سه دانشگاهی است که در سال های ابتدایی تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفت، 10 نفر از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از دانشمندان درجه یک دنیا هستند و از ظرفیت ها، امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی بسیار خوبی برخورداریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به دوره بسیار کوتاه دانشجویی، به دانشجویان توصیه کرد از این فرصت دانشجویی به بهترین نحو ممکن استفاده کنند، در ارتقای مهارت های خود، مهارت های کامپیوتری، زبان انگلیسی و … تلاش کنند. همچنین سعی کنید زمینه های رشد و ارتقای استعدادهای خود را در فضای علمی کشور فراهم کنید.

دوره دانشجویی یک دوره طلایی است

حجت الاسلام جواد مهدوی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی نیز در این دیدار در جمع دانشجویان جدیدالورود گفت: دوران دانشجویی دوران طلایی است و اولین اتفاق این دوره این است که خداوند بعد را می گشاید. وجود انسان و این یعنی تغییر یک دگرگونی است.

لزوم تربیت و رشد جوانان در دوره دانشجویی

وی افزود: انتخاب رشته و انتخاب شغل از دیگر اتفاقاتی است که بر اساس مهارت های اکتسابی اتفاق می افتد، ازدواج بزرگترین انتخاب انسان در زندگی است که در این دوران اتفاق می افتد.

مهدوی نسب با بیان اینکه دوران هشت ساله دانشجویی دوران بسیار حساسی است، گفت: همانطور که شما تغییر می کند، قدر جوانی بهار و زمان تغییر را بدانید، موسسات اداری در دو حوزه متفاوت. سازمان ها و مراکز

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا