استان ها

لزوم استفاده از ظرفیت رسانه‌های استان بزد برای تحقق برنامه های آموزشی

به گزارش خبرگزاری اخبار ما از یزد: عماد تشکری در نشست با کارشناسان حوزه همکاری این اداره کل، با بیان اینکه با توجه به اینکه دکتر عبدالملکی وزیر تعاون در اقتصاد نقش دارد، قطعا دولت برنامه های مختلفی را در این زمینه اجرا کرده است، می توان گفت: یزد پایتخت تعاونی های کشور محسوب می شود و خوشبختانه تعاونی های معتبر و نمونه ای در کشور وجود دارد. استان : ظرفیت های موجود در حوزه تعاون از طریق رسانه ها به ویژه صدا و سیما باید مشارکت مردم را معرفی کند که یکی از راه های آن معرفی تعاونی های موفق در استان است.

وی با تشکر از صدا و سیمای مرکز یزد به دلیل ارائه تعاونی های برتر امسال در برنامه وما امشب خاطرنشان کرد: تولید فیلم و معرفی تعاونی های موفق استان توسط عوامل برنامه مستند «از کجا شروع شود» از هفته آینده آغاز می شود. . انتظار می رود تمامی کارشناسان شهرستان از ظرفیت حداکثر استفاده را ببرند.

تشکری آموزش قوانین تعاونی را ضروری دانست و افزود: در نظر داریم با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه بتوانیم قوانین تعاونی را از طریق صدا و سیمای مرکز استان به تصویب برسانیم.

وی نظارت، تشکیل و آموزش در بخش تعاونی را بسیار ضروری خواند و خاطرنشان کرد: در ماه های پایانی سال باید آموزش های مجازی به صورت حضوری و استفاده از ظرفیت رسانه های استانی برای اجرای برنامه های آموزشی مورد توجه قرار گیرد. .

48

دکمه بازگشت به بالا