استان ها

لزوم کشف استعداد و معرفی دانش‌‏آموزان به مراکز رشد و پژوهش

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از کاشمر، سید محمد جواد موسوی رئیس حراست و مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با همراهی مسئولان دبستان های دخترانه و پسرانه. سمای کشمیر دیدار و گفتگو کرد.

لزوم کشف استعداد و معرفی دانش آموزان به مراکز رشد و پژوهش

در هر یک از این جلسات ابتدا مدیران مدارس گزارشی از وضعیت موجود و تعداد دانش آموزان، وضعیت تدریس آنلاین و غیر حضوری و مشکلات مدارس با وجود بیماری عروق کرونا قلب ارائه کردند.

جواد موسوی همچنین از زحمات مسئولان مدرسه در جذب حداکثری دانش آموزان و فعالیت های آموزشی، فرهنگی و فوق برنامه مدرسه تشکر و قدردانی کرد و گفت: استعدادیابی و هدایت تحصیلی در مدارس ابتدایی ایجاد می شود. اسلام بسیار مهم است.


بیشتر بخوانید:

گسترش رشته مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر در سال 1400


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با اشاره به تفاهم نامه این دانشگاه و موسسه آموزش زبان گفت: دانشجویان می توانند در تمامی مقاطع تحصیلی از آموزش این موسسه استفاده کنند و از تخفیفات ویژه این تفاهم نامه استفاده کنند. فرصتی برای دانش آموزانشان.

وی راه اندازی مرکز مدیریت مهارت و مشاوره شغلی (TMC) در دانشگاه را فرصتی برای برگزاری دوره های مهارتی برای دانشجویان و خانواده های آنان و اخذ گواهینامه معتبر آموزشی و مهارتی از سازمان فنی و حرفه ای عنوان کرد. : از مدیران مدارس تقاضا دارم با توجه به استعداد، علایق و نیاز دانش آموزان خود برای استفاده از امکانات این مرکز هماهنگی لازم را انجام دهند.

لزوم کشف استعداد و معرفی دانش آموزان به مراکز رشد و پژوهش

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با قدردانی از فعالیت های فوق برنامه مدارس، به امکان استفاده از محتویات فرهنگی، هنری، ورزشی و آزمایشگاهی دانشگاه اشاره کرد و گفت: دانشجویان علاقه مند به پژوهش و آشنایی آنان با رشد مرکز می تواند راه را برای توسعه بیشتر آنها باز کند.

جواد موسوی با یادآوری راه اندازی مدرسه عالی هوانوردی گفت: نوجوانان علاقه مند به علم پرواز می توانند از قسمت آموزش هواپیماهای مدل استفاده کنند و با اصول پرواز آشنا شوند.

وی در پاسخ به درخواست مدیران مدارس مبنی بر افزایش کلاس ها و توسعه کلاس پیش دبستانی از آنان خواست برای هر یک از درخواست های خود طرح توجیهی ارائه کنند تا در کمیسیون های مربوطه بررسی شود.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا