تندرستی

ماجرای دلخوری ساپینتو؛ فتح‌الله‌زاده اتاق سرمربی را مصادره کرد!

دلخوری ریکاردو ساپینتو در هفته گذشته که در کنفرانس مطبوعاتی منعکس شد به دلیل یک اتفاق عجیب ظاهر شد. سرمربی پرتغالی استقلال پس از انتقال تمرین استقلال به اردوی ناصر حجازی با مشکلات جدیدی مواجه شد.

جدا از اینکه باید از محل اقامتش در هتل اسپیناس سعادت آباد به محله ارم برود که بیشتر از زمان تمرین استقلال در مجموعه انقلاب طول می کشد، هفته گذشته بین او و مدیرعامل اتفاق افتاد. باشگاه اتفاق افتاد که او را بسیار عصبانی کرد.

گفته می شود طبق نقشه قبلی قرار بود یکی از اتاق های طبقه اول ساختمانی که در قرارگاه حجازی ساخته شده متعلق به ساپینت باشد و این اتاق قبلاً اشغال شده بود. اما با حضور فتح الله زاده در کمپ ناصر حجازی این اتاق را برای خود می گیرد و فعلا در را قفل کرده است!

این اتفاق باعث ناراحتی شدید ساپینتو شد زیرا در دوره مدیریت قبلی بر اساس نیاز کادر فنی این اتاق را برای حضور در اردوی حجازی رزرو کرده بود و قرار بود خودش و کادر فنی در این اتاق حضور داشته باشند. چندین ساعت در باشگاه برای انجام فعالیت های روزانه خود برنامه ریزی می کنند.

در عین حال برخی سوالات از جمله سرامیک رختکن بازیکنان و یکی دو مورد جدید مربوط به اردو او را در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان از محمد مدیر رسانه ای باشگاه مجبور کرد. حسین زرندی شرایط اردو را برای شکایت مناسب توصیف کرد

ساپینتو که به انتخاب مصطفی آیورل به ایران آمده است، پس از جدایی مدیرعامل آبی ها همچنان رابطه گرمی با فتح الله زاده ندارد و وقوع این اتفاق به ایجاد دیوار بی اعتمادی بین طرفین کمک کرده است. .

258 258

دکمه بازگشت به بالا