تندرستی

مارادونا در زمان مرگ قلب نداشت!

یک سال پس از مرگ دیگو مارادونا، نلسون کاسترو، پزشک و روزنامه‌نگار مشهور، کتابی به نام سلامت دیگو، یک داستان واقعی منتشر کرد که برخی از جزئیات پزشکی او را توضیح می‌دهد.

دکتر جزئیات محرمانه سوابق پزشکی مارادونا را به دست آورد و با شاهدانی که هنوز صحبت نکرده بودند صحبت کرد. نلسون گفت: مارادونا به شدت به هر چیزی که برای او مخرب بود معتاد بود. مارادونا به همه چیز معتاد بود. بدن او از نظر مقاومت بدن خاصی بود و متخصص قلب وی نیز این موضوع را تایید کرد زیرا افراد دیگری با شرایط مشابه خیلی زودتر فوت کردند. مشکل این است که او هرگز به دنبال درمان موثر نبود.

مجری برنامه، جوانا ویاله از نلسون پرسید: “آیا این درست است که قلب مارادونا قبل از مرگش دزدیده شده است؟” نلسون گفت: “گروهی از طرفداران افراطی Gymnasium می خواستند قلب مارادونا را بدزدند. این اتفاق نیفتاد زیرا این یک ماموریت بزرگ و عجیب بود.” وقتی پزشکان متوجه این موضوع شدند، قلب مارادونا را برای بررسی خارج کردند زیرا قلب مارادونا در بررسی علت مرگ بسیار مهم بود. باید تایید کنم که مارادونا بدون قلب به خاک سپرده شد. قلب مارادونا حدود نیم کیلوگرم وزن داشت، قلب او بسیار بزرگ بود. قلب معمولاً 300 گرم وزن دارد، اما قلب مارادونا به عنوان یک فوتبالیست بسیار بزرگ بود. علاوه بر ورزشکار بودن، دلیلش نارسایی قلبی است.

251 251

دکمه بازگشت به بالا