جامعه

مسئولان تا پایان بحران در کنار مردم آستارا هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مسعود کاظمی عصر دوشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان آستارا اظهار کرد: عصر دیروز نخستین نشست ستاد مدیریت بحران استان تشکیل شد و رصد شرایط شهرستان‌ها صورت گرفته و بر اساس آن تصمیم‌های موضوعی و موضعی برای نقاط مختلف اتخاذ شد.

معاون امور عمرانی استاندار گیلان با اشاره به وقوع سیل در غرب گیلان افزود: موضوع قابل توجه در این حادثه تدبیر دولت در تأمین مواد و تجهیزات مورد نیاز شهرها و روستاها است، چرا که اعتقاد داریم پیشگیری بهتر از درمان است و امروز باید به اندازه‌ای در خدمت شهروندان و روستاییان باشیم که دغدغه‌ای نداشته باشند.

وی ادامه داد: با ارتقای نرم افزارهای ارتباطی امروز نیاز مدیران به حضور در بسیاری نقاط را برطرف کرده و در این شرایط بحرانی تنها دلیل حضور مدیران استانی در آستارا این است که در کنار مردم باشند.

معاون امور عمرانی استاندار گیلان با تاکید بر عنوان مردمی بودن دولت سیزدهم گفت: در این راستا وظیفه داریم به دغدغه‌های مردمی گوش دهیم و برخلاف برخی مطالبی که در فضای مجازی عنوان می‌شود، اعضای شورای تأمین در ابتدای بروز بحران در صورت آماده باش حضور داشتند.

وی با قدردانی از تلاش نیروهای راهداری، هلال احمر، پلیس راه و سایر دستگاه‌ها اظهار کرد: هر نیازی که در شهرستان آستارا وجود داشته باشد، باید در قالب فهرستی مشخص ارائه شود تا نسبت به تأمین آن با استفاده از ظرفیت‌های استان اقدام صورت گیرد.

کاظمی تصریح کرد: هرگونه نیاز به آب آشامیدنی، غذای گرم، جیره‌های غذای خشک، پمپ‌های آب و تانکرهای آبرسان قابل تأمین است و مردم این شهرستان نباید به هیچ عنوان در این زمینه‌ها نگرانی و دغدغه‌ای داشته باشند.

وی با اشاره به تخریب پل ارتباطی سیبلی گفت: انتظار می‌رود نیروهای راهداری در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به احداث سازه موقت به منظور برقراری تردد در این مسیر که جزو راه‌های اصلی و در واقع جاده ترانزیتی به شمار می‌رود، اقدام لازم را انجام داده و در این زمینه آمادگی هرگونه همکاری و هماهنگی وجود دارد تا در اولین فرصت نسبت به اجرای پروژه ساخت پل جدید اقدام لازم صورت گیرد.

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا