جامعه

مسابقات “پدر فرزندی” در بوستان‌های پایتخت

مدیر ایجاد، نظارت و مدیریت اجرایی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه های تابستانی این سازمان را تشریح کرد.

مصطفی کشفی در گفت وگو با اخبار ما. وی در خصوص برنامه های تابستانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: سازمان فرهنگی هنری ویژه برنامه تابستانی «با بازی» که جشنواره تابستانی بازی های پدر و پسر است را اجرا کرده است.

وی با بیان اینکه سازمان فرهنگی هنری برنامه های تابستانی خود را با رویکرد خانواده تدوین کرد، تصریح کرد: مخاطبان این برنامه ها نوجوانان هستند چرا که در این سن افراد باید الگو انتخاب کنند و طبق نظر کارشناسان آموزشی پدر. می تواند یک الگو باشد برای نوجوانان خوب است.

کشفی با بیان اینکه این جشنواره در هفته اول مرداد ماه در چند منطقه برگزار می شود، گفت: یک سری بازی های مختلف طراحی شده است که خانواده ها با انجام بازی های مختلف ثبت نام کرده و امتیاز کسب می کنند و سپس در پایان هر هفته برگزار می شود. اختتامیه بازی ها و تجلیل از بهترین تیم ها .

مدیر آفرینش، نظارت و مدیریت اجرایی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه غرفه بازی‌های اجتماعی، بازی‌های محلی و محلی، ورزش‌های سنتی و اجباری، سرعت و بازی‌های چندگانه، کتابخوانی و اطلاع‌رسانی عمومی در نظر گرفته شده است. این جشنواره گفت: غرفه مشاوره برای ارائه مشاوره به خانواده ها در این جشنواره فعال است.

وی با بیان اینکه جشنواره «با بازی» در 13 منطقه و سه روز پایانی هفته برگزار می شود، تصریح کرد: در پایان هفته به تیم ها جوایز و انتخاب می شود.

کشفی همچنین از برگزاری اردوهای دانش آموزی در 9 فرهنگسرای پایتخت خبر داد و گفت: این فرهنگسراهای منتخب در پنج روز ابتدایی هفته از نوجوانان علاقه مند ثبت نام می کنند و اردوهای نیم روزه با تفریح، آموزشی و بحثی برای آنها طراحی شده است. و برنامه های بازی..

وی با بیان اینکه 2000 نوجوان تهرانی در هفته اول مراجعه کردند افزود: این درخواست ها به صورت فردی یا گروهی از طریق مدارس، پایگاه های بسیج و … قابل انجام است.

مدیر آفرینش، نظارت و مدیریت اجرایی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز از کمپ جمکران خبر داد و گفت: هر هفته 100 دستگاه اتوبوس آماده انتقال خانواده ها به کمپ جمکران به صورت رایگان هستند ضمن اینکه تمامی فرهنگسراها آماده ثبت نام هستند. هستند.

وی افزود: همچنین منطقه یک تورهایی را برای روزهای پنجشنبه و جمعه در نظر گرفته است که در آن مراکز دیدنی نوجوانان در تهران به نمایش گذاشته می شود و هر هفته هشت اتوبوس برای بازدید نوجوانان از مراکز دیدنی تهران در اختیار نوجوانان قرار می گیرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا