فرهنگی

مسابقه تولیدات رادیویی «تا پای جان برای ایران»

مسابقه تولیدات رادیویی

شبکه رادیویی ورزش مسابقه تولیدات کوتاه رادیویی «همه راه برای ایران» را برای مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 قطر برگزار می کند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر اخبار ما; شبکه رادیویی ورزش همزمان با آغاز بزرگ‌ترین و هیجان‌انگیزترین رقابت‌های فوتبال جهان، با هدف تولید برنامه‌هایی با رویکردی نوآورانه و خلاقانه بر اساس امکانات ورزش ایرانی اسلامی و نشاط اجتماعی، تقویت روحیه ملی و همبستگی با مشارکت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 قطر مسابقه “مبارزه تا پایان برای ایران” را برگزار می کند. در این مسابقه علاقه مندان به تولید برنامه های کوتاه رادیویی به رقابت می پردازند.

محمدرضا خاکپور مدیر گروه علوم ورزشی رادیو ورزش با اشاره به رویکرد این مسابقات تاکید کرد: نوآوری در ساختار و محتوای برنامه های ورزشی و ارتقای جایگاه آن در جذب مخاطب، افزایش جذابیت تولید رادیو. برنامه های ورزشی و هم افزایی شبکه های رادیویی و نمایش استراتژی در مضامین ورزشی از اهداف این طرح محسوب می شود.

وی همچنین محورهای اصلی این طرح را اینگونه برشمرد: امید، نشاط و نشاط اجتماعی با توجه به حضور تیم ملی ایران در جام جهانی 2022، تبیین و ترویج آموزه های فرهنگی با حضور تیم فوتبال ایران، ترویج روحیه تعاون و همبستگی اجتماعی با تاکید بر وحدت برای مردم ایران، اولویت بازی جوانمردانه بر مسابقات ورزشی، برجسته کردن نقش خودباوری، عزم راسخ، استقامت در کسب پیروزی و تاکید بر پرچم و سرود ملی محور وحدت و همدلی یکی از مهمترین محورهای آن است.

این مسابقه از دو بخش اصلی و پرطرفدار تشکیل شده است. در بخش اصلی، شرکت‌کنندگان با تولید مینی ویژگی‌ها، PSA و اعلان‌ها و در بخش محبوب با تولیداتی مانند پادکست‌های رادیویی، عکس‌ها، جملات و شعارهای هواداران به رقابت می‌پردازند.

بدیهی است شرکت کنندگان می توانند بدون محدودیت در قسمت های مسابقه شرکت کنند و دعوت نامه را در سایت شبکه رادیویی ورزش مشاهده و آثار خود را تا پایان آذرماه در شبکه های اجتماعی داخلی به شماره 09108985206 ارسال کنند.

مدیر گروه علوم ورزشی صداوسیمای ورزش در پایان درباره جوایز این دوره از مسابقات گفت: در بخش اصلی برای بهترین اثر در هر بخش مبلغ 50 میلیون ریال در بخش عمومی برای مقام اول پادکست رادیویی مبلغ 30 میلیون ریال و به مقام دوم مبلغ 20 میلیون ریال و نفر سوم مبلغ 10 میلیون ریال اهداء می شود. همچنین در قسمت ویژه عکس ورزشی رادیو نما به نفرات اول، دوم و سوم 20، 10 و 5 میلیون ریال و در قسمت آخر بهترین جمله و شعار هوادار 10، 5 و هر کدام از به برندگان 3.5 میلیون ریال جایزه تعلق می گیرد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 به i رای دهید 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا