فرهنگی

مستند «غیر رسمی ۴» را در نوروز ببینید/ دیدار شیرین طنزپردازان با رهبر انقلاب

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری اخبار ما؛ محمدعلی صدری نیا کارگردان این مستند در حاشیه اکران این مستند برای فعالان رسانه ای گفت: مستندهای غیررسمی سعی دارند بابت سلسله جلسات روز پنجشنبه عذرخواهی کنند. رهبر انقلاب از زبان حاضران در جلسه

وی ادامه داد: وقتی به همه این جلسات نگاه می کنیم می بینیم که چگونه حضرت آقا دست گروه های مختلف را می بندد و بین این گروه ها وحدت ایجاد می کند. این یک رویداد بزرگ است مقام معظم رهبری آنها این کار را انجام می دهند.

سادرینیا همچنین به مستند غیر رسمی 4 گفت: «غیر رسمی 4» داستان شیرینی است از نحوه توجه یک رهبر. انقلاب مبحث شوخ طبعی به عنوان یکی از ابزارهای جهاد را بیان کنید

اسماعیل امینی از طنزپردازان کشور و از دست اندرکاران مجله گل آقا نیز در این نشست گفت: فضای اوایل انقلاب برای امثال من عینی است اما برای کسانی که چنین کردند. این روزها به درستی درک نمی شود. «آنچه رسانه ها می گویند همیشه کامل نیست و ربطی به واقعیت ندارد، نه داخلی و نه خارجی.

وی ادامه داد: آنچه رسانه ها می گویند همیشه کامل نیست. مستندی غیررسمی به عنوان جبران آنچه رسانه ها از رهبر انقلاب به مردم معرفی نکردند.

این طنزپرداز کشورمان خاطرنشان کرد: من سال هاست که در جلسات پنج شنبه های مقام معظم رهبری حضور دارم، حتی یک کلمه تکراری از ایشان نشنیده ام، برخلاف بسیاری از مسئولان کشورمان همیشه حرف هایی می زنند که تکراری است. . حضرت آقا همیشه با مردم صمیمانه برخورد می کنند و حتی صاحب نظران را می شناسند و آثارشان را خوانده اند. در چنین جلساتی آنها همیشه به طور خلاصه صحبت می کنند تا بیشتر در مورد آنچه مردم می گویند بشنوند.

امینی گفت: متأسفانه از برخی اساتید دانشگاه گرفته تا مسئولان به گونه ای با مردم برخورد می کنند که هیچکس جرات انتقاد از آنها را ندارد و این نوع برخورد بسیار بد است اما مقام معظم رهبری هیچ گاه فضای اسطوره ای برای خود ایجاد نکردند و همیشه رفتار کردند. مردم. “این پدرانه است. من این افتخار را داشته ام که در زندگی ام در کنار افراد بزرگ باشم، همه انسان های بزرگ این گونه هستند.

تاکنون سه قسمت از مجموعه مستند غیررسمی با عنوان نشست راویان دفاع مقدس، نشست هنرمندان و نشست هنرمندان منتشر شده است. نخبه و فعالان عرصه علم و تکنولوژی پخش. مستند غیر رسمی 4 که به دیدار طنزپردازان با رهبر انقلاب اختصاص دارد ایام نوروز 1401 پخش خواهد شد.

photo_2022-03-15_17-40-40

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا