بین الملل

مهدی حاجی‌وند مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس شد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان بورس؛

طی حکم مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوارق بهادار، مهدی حاجی‌وند به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، امروز ۱۴ فروردین طی حکمی از سوی دکتر مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوارق بهادار، آقای مهدی حاجی‌وند به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس منصوب شد.

از سوابق ایشان می‌توان به:

مدرس دانشگاه

کارشناس و گزارشگر اقتصادی در صداوسیما

پژوهشگر، روزنامه‌نگار و خبرنگار

نویسنده کتاب های: “نقش مطبوعات بر اجرای خصوصی سازی”؛ “دانشنامه بورس کالای ایران”؛ “آزادسازی سهام عدالت، موانع و راهکارها”، “خصوصی سازی فوتبال”، “دانشنامه خصوصی‌سازی و سهام عدالت” و “وقایع‌نگاری فراز و فرود‌های بازار سرمایه”

عضو انجمن متخصصان روابط عمومی

عضو انجمن روابط عمومی ایران

موسس و رئیس اسبق انجمن خبرنگاران و نویسندگان بازار سرمایه

برگزیده نخستین جشنواره رسانه‌های بورس، بانک و بیمه

عضو تحریریه خبرگزاری‌ها، نشریات، روزنامه‌ها و مجلات سراسری کشور

پیام تبریک خبرگزاری آنا

برادر محترم جناب آقای مهدی حاجیوند 

با درود و احترام.

خدمت بی‌منت به ملت شریف، نجیب و ارزش مدار و به ویژه اهالی فرهیخته بازار سرمایه که از حریم آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت به زیبایی حراست می‌کنند، نعمتی است که فقط شایستگان بدان نائل می‌گردند و حال در این مسئولیت خطیر برای پیشرفت علمی کشور و امید به ارتقای سطح اطلاع رسانی را آرزو داریم.

سلامت و موفقیت جنابعالی را از خداوند منان خواهانم.

محمد صادق پور 
رئیس مرکز ارتباطات
انتهای پیام/

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا