تندرستی

ناراحتی هواداران خط قرمز است/آرامش تیم از هرچیز مهم تر است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حسین خبیری در گفتگو با خبرنگار آنلاین درباره روند جذب بازیکن برای تقویت خط حمله پرسپولیس گفت: متاسفانه این روزها حاشیه های زیادی پیرامون جذب مهاجم دوم پرسپولیس به وجود آمده است. می گویند باشگاه اراده ای برای جذب مهاجم خارجی دیگر ندارد. این اصلا درست نیست. همه در باشگاه مصمم هستند که نیازهای فنی تیم را برطرف کنند. در باشگاه تمرکز هر موضوع با مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه مشخص می شود.

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با دفاع از عملکرد رضا درویش در نقل و انتقالات تابستانی خاطرنشان کرد: مدیرعامل باشگاه با اقدامات خود بهترین عملکرد نقل و انتقالاتی را از خود به نمایش گذاشت. عده ای به دنبال منافع شخصی هستند که باعث این شایعات شد. متاسفانه صحبت هایی مبنی بر مخالفت مدیرعامل با جذب مهاجم دیگر مطرح شده است که نه تنها اصلا صحت ندارد بلکه آقای درویش و همه اعضای هیات مدیره این کار را انجام می دهند.

خبیری ادامه داد: به زودی خبرهای بسیار خوبی در این زمینه منتشر خواهد شد. آقایان مراقب نظرات خود باشید. چنین رفتاری باعث تضعیف احترام باشگاه پرسپولیس می شود. همه ما مدیون این هواداران هستیم و به آنها اطمینان می دهیم اراده مصمم و قوی برای تقویت فنی تیم ادامه دارد تا به زودی یک مهاجم خارجی دیگر قرارداد ببندد. به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

وی درباره روند جذب شیخ دیابات گفت: مذاکرات بسیار خوبی انجام شد. تقریباً مقدمات هم فراهم شده است و به زودی به شیخ فکر می کنم دیابت خبر نهایی تعیین تکلیف است.

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بار دیگر در خاتمه توصیه می کنم دوستانی که به هر نحوی دلسوز پرسپولیس هستند و با افراد آگاه باشگاه ارتباط دارند در بیان مطالب خود دقت کنند تا هواداری که روز و شب را با پرسپولیس می گذراند نگران است. نه آنها قابل احترام هستند اما رفتارشان قابل قبول نیست. نگرانی هواداران خط قرمز ماست و نمی خواهیم لحظه ای نگران این حاشیه های کاذب باشند.

ناامیدی هواداران خط قرمز است/آرامش تیم مهمتر از هر چیز دیگری است

دکمه بازگشت به بالا