فرهنگی

نامه گروه تولید سریال «سقوط» به حمید فرخ نژاد بی معرفت

در نامه ای منتسب به گروه تولید «پاییز» و خطاب به حمید فرخ نژاد از نحوه مدیریت او در این پروژه انتقاد شده است.

در این نامه که رونوشت آن از سوی روابط عمومی گروه «پاد» برای اخبار ما ارسال شده، آمده است:

«حمید خان فرخ نژاد؛

سلام رسم ادب و معرفت و احترام است!

ما همه گروه تولید سریال «سقوط» هستیم. آیا می توان سختی هایی را که در روزهای سخت و غبارآلود فیلمبرداری در کوه و صحرا کشیدیم، فراموش کرد؟ آیا می توان شبهای سرد سقز را که گرمای مهمان نوازی هموطنان عزیز کرد را از یاد برد؟ آیا می توان بیداری شبانه گروه سازنده و علاقه آنها به ساخت سریالی متفاوت و پرمخاطب را فراموش کرد؟

حمید خان!

چطور می توانید به مبارزات گروهی که در آن حضور داشتید نگاه نکنید و تصمیم فردی بگیرید که پخش سریال را به خطر بیندازد؟ چه اتفاقی می‌افتد وقتی فراموش می‌کنید که بیانیه‌ای بنویسید و ناخودآگاه وسایل خود را برای جاده جمع می‌کنید، اما برای بقیه مهم نیست که چه اتفاقی برای بقیه می‌افتد؟

چقدر سخت است که چند روز پیش همدیگر را در آغوش گرفتیم و در پروژه های بعدی آرزوی موفقیت کردیم و حالا همان آدم ها را به دردسر انداختی که انگار زحمات یک ساله شان خاکستر شده است. چقدر خودخواهانه است که شرایط سخت کنونی را که مردم در آن قرار دارند ببینند و بدترین ها را برای همکاران خود به ارمغان بیاورند. چقدر عجیب است که از طریق تلفن خبر حل مشکل خروج هنرمند را بشنوید و دقیقاً طوری عمل کنید که مشکل ممنوعیت دوباره برای همه هنرمندان و دوستانتان برقرار شود.

آقای فرخ نژاد!

کاش معرفت بود، کاش حرمت نان و نمک هنوز مقدس بود، کاش رفتار حرفه ای فقط هنگام نقد کردن چک معنی نداشت، کاش ارزش کلمات به این راحتی از بین نمی رفت.

همکاران شما در سریال پاییز

به گزارش اخبار ما، سریال نمایش خانگی «سقوط» به کارگردانی محمدحسین مهدویان ساخته شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا