عمومی

نام مازندران در دایره طلایی پهلوانی بلندآوازه شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سردار سیاوش مسلمی در پی افتخارآفرینی پهلوانان غیور مازندرانی حسن یزدانی، امیرحسین زارع و امیر محمد یزدانی در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جهان در بلگراد صربستان ۲۰۲۳ آورده است: بار دیگر دلاورمردی و افتخار آفرینی‌های شما پهلوانان غیور و پر آوازه دیار علویان در میدان جهانی کشتی در کشور صربستان موجب سربلندی، خشنودی و عزت دوچندان ایران و ایرانی شده و نام مازندران را در دایره طلایی پهلوانی سرافراز و بلندآوازه‌تر از گذشته کرده است.

در ادامه آمده است: همت، غیرت و تلاش خستگی ناپذیر شما برای رقم زدن افتخار و بالاتر از آن شادی ملت و اهتزار پرچم مقدس ایران اسلامی نه تنها هیچگاه از ذهن مردم پاک نخواهد شد بلکه نماد و الگویی جاودانه برای جوانان این مرز و بوم برای کسب موفقیت‌ها و رقم زدن پیشرفت‌ها خواهد بود.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه این پیام آورده است: ثبت تصاویر زیبا و به یادماندنی از کشتی اصیل ایرانی توسط شما پهلوانان مازندرانی مایه مباهات و افتخار هموطنان عزیز به خصوص مردم قهرمان پرور مازندران شده است.

اینجانب بار دیگر ضمن تبریک کسب عناوین نایب قهرمانی و مدال‌های نقره جهان توسط جهان پهلوان حسن یزدانی و امیرمحمد یزدانی و مدال ارزشمند طلا توسط جوانمرد خوشنام و آقای کشتی جهان امیرحسین زارع به جامعه کشتی و آحاد مردم شریف ایران اسلامی، از تلاش‌ها، صبوری و مجاهدت‌های این پهلوانان، خانواده‌های گرامی آنان، مربیان و اعضای خدوم فدراسیون کشتی به ویژه برادر شایسته و پرتلاشم علیرضا دبیر صمیمانه قدردانی می‌کنم.

سردار مسلمی افزود: بی شک جامعه کشتی بسیج ضمن حمایت و پشتیبانی‌های همه جانبه از تمامی قهرمانان و کشتی گیران این آب و خاک، بیش از گذشته با همه وجود پای اعتلا و توسعه ورزش اول کشور ایستاده است.

دکمه بازگشت به بالا