استان ها

نتایج جشنواره ملی زرشک رصد و بررسی شود

اخبار ما/ خراسان جنوبی نماینده مردم بیرجند، خوسف و مذیم در شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برگزاری جشنواره ای مانند جشنواره ملی زرشک باید تاثیرگذار باشد، گفت: در پایان جشنواره ملی زرشک باید بررسی شود که چقدر کوتاه مدت است. و اهداف بلند مدت این جشنواره محقق شده است.

حسین خسروی اسفزار امروز سه شنبه 26 آنلاین در جشنواره ملی زرشک که در روستای فورگ شهرستان مدهیم برگزار شد، بر اهمیت امنیت در توسعه و پیشرفت کشور تاکید کرد و اظهار داشت: دشمنان می خواهند توقف کنند. پیشرفت یک ایران قدرتمند است و انقلاب رهبر معظم انقلاب به مسئولان فرمند گفتند اجازه ندهید این طرف ها شما را از مسائل اصلی منحرف کنند.

به گزارش اخبار ما، وی گفت: این روزها ناآرامی هایی که یک ماه است گریبان کشور را گرفته است باید هشداری برای ما باشد که دشمن همیشه در حال توطئه است و نباید از ترفندهای آنها غافل باشیم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و مدهم در شورای اسلامی با بیان اینکه همه باید در شناخت دشمن و آگاهی نسل جوان نسبت به جنایات استکبار و جنگ شناختی و رسانه ای احساس مسئولیت کنیم، تصریح کرد: به مدت دو ماه در کنار مسئولان و وزیر بودم برای انجام خرید توافقی یا تضمینی زرشک به جهاد کشاورزی مکاتبه می کنیم و علیرغم موافقت وزیر تاکنون کاری انجام نشده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا